Sprawdź swój system alarmowy -Kontrowersyjny artykuł o SSWIN

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

zobiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2011, 13:21
Sprawdź swój system alarmowy -Kontrowersyjny artykuł o SSWIN

autor: zobiak » 29 wrz 2011, 18:09

Witam

Czy nie wydaje się wam że ujawniania takich faktów o Systemach sygnalizacji włamania i napadu to lekkie przegięcie, chodzi mi o artykuł niejakiego pana Siudalskiego w czasopiśmie www.safetyandsecurity.pl pt. Sprawdź swój system alarmowy.

Już nie wspomnę że samo czasopismo traci na wizerunku publikując takie artykuły.

dendrytus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2011, 12:19
Lokalizacja: lisie kupy
Re: Sprawdź swój system alarmowy -Kontrowersyjny artykuł o S

autor: dendrytus » 29 wrz 2011, 20:21

zobiak pisze:Czy nie wydaje się wam że ujawniania takich faktów o Systemach sygnalizacji włamania i napadu to lekkie przegięcie, chodzi mi o artykuł niejakiego pana Siudalskiego w czasopiśmie www.safetyandsecurity.pl pt.

A co nagle okazało się, że twój system jest słaby?
Już nie wspomnę, że samo czasopismo traci na wizerunku publikując takie artykuły.

A to jest tam coś odkrywczego?

lol
Re: Sprawdź swój system alarmowy -Kontrowersyjny artykuł o S

autor: lol » 10 paź 2011, 9:28

zwykła reklama jakiegoś serwisu

SJS
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Sprawdź swój system alarmowy -Kontrowersyjny artykuł o S

autor: SJS » 04 mar 2012, 18:29

Niejaki Siudalski odpowiada
===
Jestem od 24 lat na liście biegłych sądowych - to chyba najdłuższy staż w tej branży
Na przestrzeni lat wydrukowano około 280 moich artykułów dotyczących systemów zabezpieczeń
Działam w PKN w komitetach KT52 /systemy alarmowe/ i KT 306 /bezpieczeństwo ludności/
więc chyba już nie jestem "niejaki"
===
Możesz w ramach wzajemnej prezentacji napisać cos o sobie "zobiak"?
Od kiedy jesteś związany z ochroną?
Gdzie i kiedy zdawałeś egzamin?
Jaki masz dorobek?
Czy nadal montujesz systemy wg klasyfikacji SA-3 i SA-4?
===
W jednym z pierwszych moich artykułów opublikowanych ponad 25 la temu napisałem że o przełamaniach systemów trzeba pisać i ludzi informować bo przestępcy wymieniają między sobą doświadczenia a użytkownicy systemów są nieświadomi metod przełamywania.
==
W jednym tylko roku 2010 miałem do czynienia z kilkoma przełamaniami systemów alarmowych /klasy SA-3/ w taki sposób, że systemy nawet nie wysłały jednego sygnału do stacji monitorowania.
Straty łączne grubo ponad 1,5 mln zł.
==
Dotąd dopóki będą montowane systemy złe, oparte na normach z przed 20 lat czyli te SA-3 i SA-4 dotąd będą takie przełamania.
==
W artykule pokazałem jak użytkownik sam może sprawdzić czy instalator nie przygotował systemu do włamania.
To ci się nie podoba?
Czekam abyś sie przedstawił.
Bywało gorzej...


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

Gotowe projekty domów