MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
dajana
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2008, 20:01
MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: dajana » 13 cze 2008, 19:33

Jestem w trakcie nieustannych poszukiwań projektu budowlanego. Zainteresował mnie Projekt Bajkowy pracowni Lipińscy. Bardzo proszę o opinie osoby, które go budują.

Szugs
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 03 lip 2008, 9:29
Lokalizacja: Wrocław
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: Szugs » 03 lip 2008, 10:25

dajana pisze:Jestem w trakcie nieustannych poszukiwań projektu budowlanego. Zainteresował mnie Projekt Bajkowy pracowni Lipińscy. Bardzo proszę o opinie osoby, które go budują.



Lipińscy nie mają projektu o nazwie "Bajkowy", taki projekt jest z MG,

zagubiona
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 kwie 2011, 10:44
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: zagubiona » 20 maja 2011, 13:54

dla mnie projekt Sofia IV jest bajkowy ;)
Obrazek

agat23
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 20 cze 2011, 11:47
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: agat23 » 22 cze 2011, 9:52

ganek i okiennice, do tego prosta, estetyczna bryła i już można poczuć się jak we własnej bajce :)

Jan68
1 - ostrzeżenie!
Posty: 18
Rejestracja: 13 wrz 2011, 16:15
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: Jan68 » 30 wrz 2011, 16:10

Moja żona jest zdecydowaną zwolenniczką takich tradycyjnych domów jak Sofia IV. Coż, sam przyznam, że projekt jest ciekawy i warto go rozważyc.

Mikos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2011, 9:19
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: Mikos » 27 gru 2011, 9:23

Oglądałem i projekty i dokumentacje z obu pracowni i musze powiedziec ze chociaz Sofia podoba mi sie bardzo, to jednak wole rownozedny projekt z MG... Dokumentacja z mg bije lipinskich na glowe szczerze mowiac, przygotowane wszystko jest tak ze nic tylko wziac i budowac. co tez zreszta zrobilismy. pozdrawiam budujacych!

Awatar użytkownika
Enej
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 17 sty 2012, 8:45
Lokalizacja: Wrocław
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: Enej » 17 sty 2012, 9:58

Mikos pisze:Oglądałem i projekty i dokumentacje z obu pracowni i musze powiedziec ze chociaz Sofia podoba mi sie bardzo, to jednak wole rownozedny projekt z MG... Dokumentacja z mg bije lipinskich na glowe szczerze mowiac, przygotowane wszystko jest tak ze nic tylko wziac i budowac. co tez zreszta zrobilismy. pozdrawiam budujacych!


Możesz napisać coś więcej? Dlaczego mając równorzędne projekty zdecydowałeś się na MGProjekt? Obecnie również porównuję oferty.

Awatar użytkownika
lili28
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 sty 2012, 13:05
Lokalizacja: obywatelka świata:)
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: lili28 » 26 sty 2012, 10:53

faktycznie jeśli chodzi o dokumentację to MG jest bez zarzutu:) szukam projektu i skłądniam sie ku benedyktowi MG, sprawdziłam już firmę, wypytałam gdzie sie dało i kogo się dało i firma wydaje sie godna polecenia:)

a to mój benedykt (no jescze nie mój, ale mam nadzieje, że wkrótce), wprawdzie już sie chwaliłam, ale co tam:)
[MGProjekt]

kowal_77
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2012, 13:02
Lokalizacja: zewsząd!
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: kowal_77 » 31 sty 2012, 13:23

znajomi zakończyli właśnie budowę AMELII mg [MGProjekt], firma projektowa nie sprawiała żadnych problemów, ogólnie byli zadowoleni, wiec tez bede się skłaniał ku MG bajkowego nie widziałem, ale zareczyć moge ze AMELIA wyszła pierwszorzędnie :)

ps
otworzyli tez forum [MGProjekt] najlpiej pogadac tam z ludźmi którzy juz coś bydowali - zawsze to z pierwszej ręki:) pozdrawiam

Snoweee
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2012, 14:51
Kontaktowanie:
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: Snoweee » 02 lut 2012, 15:53

Według mnie MG jest lepsze
Profesjonalna Firma budowlana oraz Firma remontowa GORĄCO. budujemy domy

Snoweee
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2012, 14:51
Kontaktowanie:
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: Snoweee » 02 lut 2012, 16:07

Według mnie MG jest lepsze
Profesjonalna Firma budowlana oraz Firma remontowa GORĄCO. budujemy domy

mallwin
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: mallwin » 10 lut 2012, 16:52

Zapraszam do zapoznania się z całą kolekcją projektów biura MG :D

http://www.e-projekty.pl/gotowe-projekty-domow,o-1

SebMich
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2012, 13:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: SebMich » 05 mar 2012, 15:38

Odnośnie projektów mam jak zwykle kilka zastrzeżeń, podstawowym z nich jest, jak można podać cenę za mkw w stanie pod klucz nawet orientacyjną, jeśli nie wiemy co tak naprawdę ma być w środku. Cena stanu surowego jest rewelacyjna 710 zł z mkw to po prostu okazja sama w sobie, biorąc pod uwagę zestawienie materiałów jak i metraż, pytanie tylko czy osoba która to "kosztorysowała" uwzględniła, organizacje zaplecza budowy.

Ale jak to osoba z branży, oczywiście muszę ponarzekać na architekta etc.

Odnośnie samego projektu, bardzo ładny [moim skromnym zdaniem] dom.
Akurat jestem w trakcie wyceny i analizy tego projektu.

JowitaK
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 05 cze 2012, 17:34
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: JowitaK » 12 cze 2012, 8:41

Też jestem ciekawa jak wasze opinie na temat pracowni MG Projekt. Szukam teraz projektu i jak na razie liderem jest ta firma. Mają fajne niedrogie domki, duży wachlarz pakietów no i większość osób z mojego otoczenia buduje sie własnie z ta firmą. Gdzie można wiecej informacji zasięgnąć o tej firmie? Obleciałam juz calą ich strone, forum i bloga ale chce wiecej;D

mati77
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2012, 17:42
Re: MG Projekt Bajkowy, Lipińscy, Czy ktoś buduje?

autor: mati77 » 14 cze 2012, 13:31

Współpraca z MG Projekt układa mi się dobrze, zawsze ktoś mi odpisuje na forum itp Widziałem nawet jak na innym forum pomagał architekt z ich pracowni rozwiązać komuś problem \.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów