usuwanie zacieków na bateriach

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Basiab
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2011, 10:35
usuwanie zacieków na bateriach

autor: Basiab » 01 sty 2012, 16:49

Witam,
zainwestowałam w baterie firmy Graff , których powierzchnia jest chromowana i błyszcząca (Polished Chrome). Wszystko byłoby super gdyby nie problem z czyszczeniem.
Po każdorazowym skorzystaniu pozostają na ich powierzchni brzydkie plamy które tworzy kamień zawarty w wodzie. Nie na tym rzecz polega abym kilka razy dziennie polerowała je ściereczką. Chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa może polecić środki , które w odpowiedni sposób "natłuszczą" powierzchnię baterii tak, aby woda "ześlizgiwała" się z ich powierzchni ?
Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Pozdrawiam.
Ps. Jeżeli już wcześniej pojawił się takowy problem, to przepraszam, ale przejrzałam wszystkie tematy i nie znalazłam podobnego.

calipso
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 gru 2011, 21:16
Re: usuwanie zacieków na bateriach

autor: calipso » 01 sty 2012, 21:16

Ja używam oliwki dla niemowląt. Polecam. Później suchą ściereczką trzeba tylko przetrzeć.

Basiab
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2011, 10:35
Re: usuwanie zacieków na bateriach

autor: Basiab » 01 sty 2012, 21:24

dziękuję :) Jutro spróbuję.

Kassia788
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 gru 2011, 20:44
Re: usuwanie zacieków na bateriach

autor: Kassia788 » 16 sty 2012, 12:39

Hej, dokładnie po prostu musi być coś tłustego....ja zawsze po wakacjach zużywam resztki olejku do opalania :) ...

Basiab
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2011, 10:35
Re: usuwanie zacieków na bateriach

autor: Basiab » 16 sty 2012, 14:47

Dokładnie, pozniej przecieram ściereczką z microfibry :)

budujacy
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 sty 2012, 14:25
Re: usuwanie zacieków na bateriach

autor: budujacy » 18 sty 2012, 15:11

powiem o tej radzie mojej żonie, bo ona zawsze ma problem z polerowaniem baterii i generalnie ciagle by je tylko czyściła;P

budujacy
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 sty 2012, 14:25
Re: usuwanie zacieków na bateriach

autor: budujacy » 18 sty 2012, 15:11

powiem o tej radzie mojej żonie, bo ona zawsze ma problem z polerowaniem baterii i generalnie ciagle by je tylko czyściła;P


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów