Materiały Budowlane Przez Internet

Ceny materiałów budowlanych zależą od różnych czynników i mogą się od siebie różnić. Jak znaleźć najlepsze połączenie jakości i ceny? Czy warto zastąpić dany materiał tańszym? To ważne pytania w czasie budowy i remontu. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Virkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2011, 14:09
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Materiały Budowlane Przez Internet

autor: Virkens » 03 lis 2011, 14:31

Witam.

Tak jak powiedział jeden z przedmówców, nie polecam nieznanych firm produkujących materiały i chemię budowlaną.

Jednak kupno materiałów budowlanych przez internet, mogę jak najbardziej polecić.
Kupujac przez Internet, można zaoszczędzić, ponieważ sklepy internetowe oszczędzają na opłatach za powierzchnie użytkową (zwykły sklep) przez co mogą być konkurencyjni.
Dodatkowym atutem, jest możliwość dostawy Materiałów Bezpośrednio Na Teren Budowy.
Oszczędzamy więc i czas i pieniądze.

Zapraszam do Naszego Sklepu


Pozdrawiam

Przemek
Re: Materiały Budowlane Przez Internet

autor: Przemek » 05 lis 2011, 13:42

kolega pomylił tablice ogłoszen z forum ?
macie dobre ceny .. daj internautom rabat na www.hotprice.pl

zbyszek1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2011, 16:32
Re: Materiały Budowlane Przez Internet

autor: zbyszek1234 » 14 lis 2011, 16:47

Już lepszą alternatywą niż hotprice wydaje się www.grupowe-budowanie.pl - tam przy rabatach nie ma wymagań że żeby dostać bon o jakiejś wartości trzeba kupić towar za conajmniej jakąś wartość.
Prywatnie szukam mebli do domu i na tym grupowym znalazłem zniżkę 10% na cały asortymyment w baobabie w Krakowie ale jeszcze nie kupiłem bo muszę przekalkulować czy to się opłaca.
Czy ktoś może już tam kupował rabat i mógłby się podzielić wrażeniami?
dzięki


Wróć do „Ceny materiałów budowlanych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów