Dodatkowa pionowa Izolacja z czarnej folii

Właściwa hydroizolacja zabezpieczy dom przed przenikaniem wilgoci i wieloma problemami z tym związanymi. Trzeba o niej pamiętać budując dom i modernizując istniejące budynki. Odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania hydroizolacji i potrzebnych materiałów, znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

ironmike
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2011, 18:42
Dodatkowa pionowa Izolacja z czarnej folii

autor: ironmike » 13 lis 2011, 9:46

W starym budynku fundament zrobiony był z kamieni o nieregularnych kształtach. Fundament został odkopany, szczeliny i ubytki wypełnione zaprawą ze szkłem wodnym i całość wyrównana. Następnie poszły 3 warstwy dysperbitu i teraz zastanawiam się czy coś by dało dodatkowe położenie na to grubej czarnej folii. U góry przyczepiłoby się to na papiaki i zasmarowało bitumem tak aby woda ściekająca po elewacji nie dostawała się za folię. To by była taka dodatkowa ochrona bo dysperbit prawdopodobnie nie jest najlepszym środkiem. Folia kubełkowa odpada ze względu na wystające kamienie ciężko ją będzie położyć. Co o tym myślicie? Na spodzie chce jeszcze położyć drenaż.

ironmike
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2011, 18:42
Re: Dodatkowa pionowa Izolacja z czarnej folii

autor: ironmike » 13 lis 2011, 9:56

Tu u kolegi z firmy Melting znalazłem coś podobnego tylko nie wiem co to za materiał

http://www.e-izolacje.pl/zdjecia-izolac ... odlaczenie


Wróć do „Hydroizolacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów