Meble kuchenne jakie ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lacrimas
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2011, 16:04
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: lacrimas » 12 lip 2011, 11:20

Korzystałem z firmy Galeria Indeco i jestem z niej bardzo zadowolony. Zrobili solidne meble i za rozsądne pieniądze. Nie ma z nimi najmniejszego kłopotu. Szczerze polecam

Mebline
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 lip 2011, 15:36
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Mebline » 12 lip 2011, 15:41

No a korzystając z jakiejś firmy zawsze możemy liczyć na fachową pomoc. Fakt, ze za opłatą no ale nie ma przecież nic za darmo. A pomysły, jakie podsuwają specjaliści z tych firm czasami są naprawdę świetne.

erneto
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:03
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: erneto » 12 lip 2011, 21:23

Tylko na wymiar
Buduj z głową!

123ANETA123
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 30 maja 2011, 10:56
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: 123ANETA123 » 14 lip 2011, 12:40

Ja już właśnie mam zamontowaną moją kuchnię marzeń , teraz muszę się skupić nad resztą domu :)
Szukałam i zresztą pisałam że zamówiłam w lokalnej firmie stawiając jednak na doświadczenie , bo tak jak ktoś wcześniej wspominał nie chciałam, żeby się okazało że za rok Pana będę szukać w Anglii .
Firma którą wybrałam miała dużo pozytywnych opinii i się nie zawiodłam . Jejku jest śliczna - sory ale normalnie tak się cieszę . Polecam wszystkim , lokalne firmy z długoletnim doświadczeniem . Ceny mają bardziej przystępne niż Renomowane wielkie firmy a wybór ogromny no i są elastyczni . Mi z nimi się super współpracowało , choć jestem upierdliwa !! wiem o tym . Mój wybór jak już pisałam na tym forum to - Wenus Meble zakład mają koło Sycowa ale robią też do Wrocławia bo mam tam znajomych . Polecam ich naprawdę i szczerze mówię stawiajcie na lokalne firmy i unikajcie wielkich fabryk tanich z nijaką jakością :) Ja temat kuchni już zakończyłam na szczęście pomyślnie

marget22
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 23 mar 2010, 15:43
super wykonawca mebli kuchennych

autor: marget22 » 20 lip 2011, 21:18

Ja takze skorzystalam z uslug poleconego mi fachowca od mebli kuchennych na wymiar.Upatrzylam sobie kuchnie w jednym z salonow, i mialam taka sama za 30% mniej.
Pan ktory mi ja wykonywal byl bardzo dokladny, solidny, dbal o kazdy jej szczegol.
Ma bardzo duzo zlecen. Wykonuje meble kuchenne w mazowieckim i takze we Wrocławiu.
Ma naprawde dobre ceny i super wykonanie. Fajne pomysly, umie doradzic. Wycen dokonuje emailowo. Nie wiem jak u niego z terminami, bo ostatnio moja znajoma dzwonila do jakos za przeblaganiem, gdyz byla to bardzo pilna sprawa wcisnal ja za 1,5 miesiaca. Ale naprawde warto czekac.
Polecam z czystym sumieniem.
jego email: markuch77@wp.pl

mallwin
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: mallwin » 02 sie 2011, 8:56

Fakt, jak meble kuchenne to tylko na wymiar, zdecydowanie żadnych gotowców. Warto również
doradzić się projektanta zawsze doradzi i pomoże w rozwiązaniach funkcjonalnych.

beatrice
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2011, 14:11
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: beatrice » 26 paź 2011, 12:45

Tak, zdecydowanie na wymiar. Fronty jasne lakierowane na wysoki połysk, ewentualnie połączone z ciemnym drewnem i blat taki gruby np 10 cm...

Anna_Mucha
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 29 wrz 2010, 12:34
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Anna_Mucha » 27 paź 2011, 10:59

Szeroki wybór mebli kuchennych ma sklep internetowy extrapunkt. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam tego sprzedawcę, bo ma dobrej jakości produkty w przystępnych cenach.

Simme
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2011, 12:26
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Simme » 31 paź 2011, 12:06

Na terenie Pruszkowa | Warszawy zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli kuchennych na wymiar firmy Simme.

Oferujemy wysokiej jakości materiały, a na wszystkie produkty dajemy 12-miesięczną gwarancję. Cały proces poprzedzający montaż mebli czyli dojazd, pomiar, projekt oraz wycena jest bezpłatny.
Na naszej stronie WWW znajdą Państwo również inspiracje w zakresie mebli kuchennych, szaf oraz systemów kuchennych. Zapraszamy.

hipass33
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2011, 11:45
Lokalizacja: Poznań
Re: meble kuchenne jakie ? doradztwo czy reklama firm ?

autor: hipass33 » 05 lis 2011, 12:36

Widzę ze na forach internetowych miast porad osób indywidualnych mamy masę reklam firm.
Pod szyldem niby poleceń...
Ręce opadają :idea:

Mariola1881
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2011, 16:53
Lokalizacja: GLIWICE
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Mariola1881 » 06 lis 2011, 20:37

Dokładnie :/ A tu chodzi o to żeby polecać firmy, które są solidne. Na szczęście, ludzie bardziej słuchają siebie nawzajem a nie łapią się na te reklamy.
Ja polecam firmę Szaf-Mat z Knurowa. Dokładność, profesjonalizm. Trudno dziś o takich fachowców. Większość firm bierze pieniądze i resztę ma gdzieś. Wysyłają na montaż jakiś partaczy, odwalają fuszerę i z głowy. A Ty się potem użeraj. Pan z Szaf-Matu nie wciśnie Ci byle czego. Doradzi, wyjaśni. Zaprojektuje i poustawia kuchnię tak, że będzie wygodnie i praktycznie. Po kuchni zamówiliśmy u nich też inne meble do domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Pozdrawiam

hipass33
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2011, 11:45
Lokalizacja: Poznań
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: hipass33 » 07 lis 2011, 0:04

Mariola1881 pisze:Dokładnie :/ A tu chodzi o to żeby polecać firmy, które są solidne. Na szczęście, ludzie bardziej słuchają siebie nawzajem a nie łapią się na te reklamy.
Ja polecam firmę Szaf-Mat z Knurowa. Dokładność, profesjonalizm. Trudno dziś o takich fachowców. Większość firm bierze pieniądze i resztę ma gdzieś. Wysyłają na montaż jakiś partaczy, odwalają fuszerę i z głowy. A Ty się potem użeraj. Pan z Szaf-Matu nie wciśnie Ci byle czego. Doradzi, wyjaśni. Zaprojektuje i poustawia kuchnię tak, że będzie wygodnie i praktycznie. Po kuchni zamówiliśmy u nich też inne meble do domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Pozdrawiam


Nie no prosze Cie ! chamska reklama !!! Wysil sie trochę !!
LUDZIE ! TUTAJ NIE WARTO ZASIEGAC INFORMACJI ! Moderatorzy nie potrafia wychwycic reklam !!!

anija
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2011, 10:27
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: anija » 11 lis 2011, 10:37

Mi się podobają akurat meble meble-galeriaeuropa.pl z kolekcji mebli kuchennych ale są one właśnie bardzo drogie. Ale czy nie warto wydać więcej pieniędzy a mieć je przez kilkanaście lat a nie za dwa lata je zmieniać , ponieważ się zepsują lub nie będą nam się podobać? Co o tym sądzicie?

tesia
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2011, 10:04
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: tesia » 13 lis 2011, 10:22

Piękne, podobają mi się cena. No mówią, że cena mówi o jakości ale nie w każdym przypadku tak jest. Ale widzę, że te meble jednak chyba są dobre gatunkowo i bardzo stylowe. Moim zdaniem warte kupienia.

Krzysztofek
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2011, 10:41
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Krzysztofek » 14 lis 2011, 11:00

Są to meble bardzo dobre, mam je w kuchni i jestem bardzo zadowolona. W salonach firmowych tej firmy jest bardzo duży wybór takich mebli. Każdy znajdzie coś dla siebie na pewno.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 109 gości

Gotowe projekty domów