Farby wysokiej jakości - pilne

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

paula1122
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2010, 13:37
Re: Farby wysokiej jakości - pilne

autor: paula1122 » 19 mar 2010, 13:48

ja w sypialni mam pomalowane farbą Dyrup dorabianą w Castoramie, może to nie mercedes, ale my byliśmy bardzo zadowoleni, kryła bardzo ładnie. Malowaliśmy prawie 3 lata temu, w kilku miejscach się przybrudziła, wiadomo. Teraz czeka mnie mycie tych kilku miejsc, więc dopiszę czy zmywalna jest też tak jak być powinna;)

pewnaekipa
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 21 lut 2010, 22:11
Re: Farby wysokiej jakości - pilne

autor: pewnaekipa » 22 mar 2010, 19:39

Z tego co piszecie można wnioskować że najlepsze farby to Magnat Beckers Tikurilla i Barwy natury. Jeżeli chodzi o te mieszanki o których pisze poprzednik to pierwsze słyszę. Osobiście nie polecam niesprawdzonych produktów.

IRMINA
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2009, 8:52
Re: Farby wysokiej jakości - pilne

autor: IRMINA » 24 cze 2010, 10:38

Zdecydowałam się jednak wybrać Śnieżkę i kolory z serii Barw Natury. Efekt malowania pozytywnie mnie zaskoczył. Nie było większych problemów, farba ładnie kryła i przede wszystkim kolor wyszedł taki jakiego oczekiwaliśmy. Dzięki za tyle pomocnych odpowiedzi! :D

Przemek
Re: Farby wysokiej jakości - pilne

autor: Przemek » 02 lip 2010, 12:06


Awatar użytkownika
ALLMA
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2010, 19:09
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
Re: Farby wysokiej jakości - pilne

autor: ALLMA » 14 lip 2010, 20:53

benjamin moore

YorkSalonMeblowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 14 sty 2010, 9:23
Re: Farby wysokiej jakości - pilne

autor: YorkSalonMeblowy » 19 lip 2010, 10:17

Śnieżka to dobry wybór,ja też malowałem kolorami z ich palety i do tej pory wszystko jest w porządku. Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania to pisz,chętnie pomogę.

Lorrd
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 wrz 2011, 11:02
Re: Farby wysokiej jakości - pilne

autor: Lorrd » 03 wrz 2011, 11:07

Fakt, Śnieżka jest ok. Pomalowałem ostatnio jeden z pokoi, który wymagał odświeżenia, właśnie ich farbą i dobrze mi się malowało. Poza tym maja dużą paletę kolorów. Żona wymyśliła sobie dość nietypowy kolor i u nich udało nam się znaleźć.

Przemek
Re: Farby wysokiej jakości - pilne

autor: Przemek » 24 paź 2011, 11:14

co przemawia za benjamin moore ?


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości

Gotowe projekty domów