Instalacje elektryczne i inteligentny dom WIELKOPOLSKA

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

elk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 08 lut 2011, 7:54
Lokalizacja: Toruń
Re: Instalacje elektryczne i inteligentny dom WIELKOPOLSKA

autor: elk » 10 lut 2011, 21:59

EX i BUR jak komuś pojadę to przeproszę ale nie lubię tematów typu "Adam Słodowy" nie wszyscy wszystko potrafią kto pyta nie błądzi a z ortografi to tak jak widzice NOGA ale jestem technik-praktyk (nie Je..k teoretyk) POZDRO!!

Awatar użytkownika
Executive
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 28 sty 2011, 21:26
Lokalizacja: Sochaczew
Re: Instalacje elektryczne i inteligentny dom WIELKOPOLSKA

autor: Executive » 10 lut 2011, 23:21

elk pisze:kto pyta nie błądzi

Taaaaakkkkk... Zwłaszcza jak zadałem pytanie w tym wątku: vt/26506/36/problem-z-wlacznikami-schodowymi-i-krzyzowym-pomozcie

I jak się skończyło? Zapytałem i...
Rzeczywiście, nie karmić troli...
Wyżej wymieniony post wyraża moje zdanie w dniu dzisiejszym, być może takie samo będzie w dniu jutrzejszym, jednakże zastrzegam sobie prawo zmiany zdania w każdym momencie bez podania przyczyny...
Usługi remontowo-wykończeniowe

H. Kolman
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2011, 11:22
Re: Instalacje elektryczne i inteligentny dom WIELKOPOLSKA

autor: H. Kolman » 18 sie 2011, 9:05

W tym przypadku polecam system Fibaro, który sam posiadam. Największa zaleta to właśnie brak konieczności kładzenia dodatkowych kabli i przy tym kucia ścian. System działa bezprzewodowo, wszystkim zarządzamy za pomocą oprogramowania zainstalowanego w komputerze lub telefonie komórkowym. Fajnie też, że system jest łatwy w obsłudze i wszelkie zmiany ustawień możemy spokojnie wykonać sami, nie będąc przy tym zaawansowanymi użytkownikami komputera. Pozdrawiam.

dendrytus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2011, 12:19
Lokalizacja: lisie kupy
Re: Instalacje elektryczne i inteligentny dom WIELKOPOLSKA

autor: dendrytus » 18 sie 2011, 14:03

H. Kolman pisze:W tym przypadku polecam system Fibaro, który sam posiadam. Największa zaleta to właśnie brak konieczności kładzenia dodatkowych kabli i przy tym kucia ścian. System działa bezprzewodowo, wszystkim zarządzamy za pomocą oprogramowania zainstalowanego w komputerze lub telefonie komórkowym. Fajnie też, że system jest łatwy w obsłudze i wszelkie zmiany ustawień możemy spokojnie wykonać sami, nie będąc przy tym zaawansowanymi użytkownikami komputera. Pozdrawiam.

Gratuluję pasji archeologicznej. świetny odkop.
Jak zwykle kryptoreklama systemu przez zadowolonego pseudo klienta

gofer2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2007, 6:14
Lokalizacja: Poznań
Re: Instalacje elektryczne i inteligentny dom WIELKOPOLSKA

autor: gofer2005 » 08 wrz 2011, 14:22

Jasyk polska badzo tródna :)
Sprzedam licznik trójfazowy cyfrowy F&F LE-03d cena 200zł

Kaminski
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 wrz 2011, 14:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Instalacje elektryczne i inteligentny dom WIELKOPOLSKA

autor: Kaminski » 22 wrz 2011, 14:10

Witam. Interesują mnie opinie dotyczące systemu Fibaro. Jestem w trakcie budowy domu i jak na razie skłaniam się właśnie do tej firmy, głównie za sprawą dostępnych funkcji, jak i dogodnej ceny. Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

elpapiotr
Re: Instalacje elektryczne i inteligentny dom WIELKOPOLSKA

autor: elpapiotr » 22 wrz 2011, 14:13

Witam.

Jak widzę, reklamy ciąg dalszy. Kiedy koniec ?


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów