Pomocy !!!!! Nie mam pojęcia o dachach

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

kasia963987
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2011, 21:33
Pomocy !!!!! Nie mam pojęcia o dachach

autor: kasia963987 » 14 sie 2011, 21:45

Witam.
Mam pytanie do znawców (bardziej lub mniej) kategorii: dachy :-)
Od 2 lat jestem w posiadaniu domu, w którym w 2008 roku był przeprowadzony kapitalny remont
dachu. Dach jest we wzorowym stanie. Rzecz w tym, że dom posiada zadaszony taras, który chciałabym zabudować (w tym miejscu miałoby być dodatkowe wejście) I teraz. Czy jest taka konieczność żeby zmieniać cały dach? Czy jest możliwość dobudowania ścian do dachu? A może tylko częściowe zdjęcie dachu? Jeśli nie to czy można pokrycie dachu użyć raz jeszcze(tj zdjąć i to samo położyć) Jestem kompletnym laikiem więc proszę się nie obrażać zależy mi o jak najmniejszej pracy i kosztach , chociaż nie kosztem jakości.
Katarzyna Abramczyk

kasia963987
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2011, 21:33
Re: Pomocy !!!!! Nie mam pojęcia o dachach

autor: kasia963987 » 14 sie 2011, 22:00

Aha i jeszcze jedno pytanko.
Do domu jest dostawiona dobudówka z oddzielnym dachem jednospadowym? czy jest możliwość zdjęcia całego dachu, podniesienia poddasza i położenia dachu?
Katarzyna Abramczyk

kacperkoli
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 14 lip 2010, 16:37
Re: Pomocy !!!!! Nie mam pojęcia o dachach

autor: kacperkoli » 15 sie 2011, 12:25

Tak napisałeś te teksty że ja kompletnie nie wiem o co ci chodzi:) wstaw zdjęcia zrób dokładny opis i możemy porozmawiać wtedy.


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów