Diametralna zmiana wnętrza

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
AppleJuice
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2011, 20:35
Lokalizacja: radom
Diametralna zmiana wnętrza

autor: AppleJuice » 22 lip 2011, 21:00

Witam,
Jestem nową formowiczką, ale zapoznałam się ze sporą ilością postów i przyciągnęły mnie fachowe porady specjalistów.
Zwracam się z prośbą o pomoc w metamorfozie mojego pokoju. Na chwile obecną jest on jak dla mnie za duży. Ściany były malowane dobrych kilka lat temu na baaardzo jasny róż, który w zasadzie wygląda jak biały. Kilka lat wstecz trochę eksperymentowałam, czego wynikiem są namalowane "plamy" na jednej ze ścian, na kolejnej wysprejowany szablon. Nie dają one powalającego efektu. Jedna ściana jest opisana podpisami przyjaciół i ja chciałabym zostawić w spokoju. Generalnie chciałabym zmienić kolor ścian na bardziej wyrazisty, ostry. Myślałam, żeby jedną ścianę(tę, pod którą stoi łóżko) pokryć tapetą ze wzorami, a resztę odmalować. Problem tkwi w tym, że to wydaje mi się również zbyt nudne. Dołączam zdjęcia i uprzejmie proszę o porady.

pozdrawiam
ApJu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek

Przemek
Re: Diametralna zmiana wnętrza

autor: Przemek » 03 sie 2011, 8:23

można poszaleć :)

firanka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 sie 2011, 8:40
Lokalizacja: @cała Polska@
Kontaktowanie:
Re: Diametralna zmiana wnętrza

autor: firanka » 05 sie 2011, 15:09

Faktycznie pokój ma potencjał i fajnie można wykorzystać ścianę z wpisami. Na pewno mocniejsze kolory proponowałabym na ścianę z łóżkiem oraz ściany przy drzwiach i z kredensikiem. Koniecznie aranżacja okna do wymiany. W linku jest strona na której można podpatrzeć fajne pomysły aranżacji okien. Pozdrawiam i życzę dobrych pomysłów i ciekawych rozwiązań.
Firany z pasją - bo piękna aranżacja okna to nasza pasją!

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Diametralna zmiana wnętrza

autor: Sztuka Wnętrz » 09 sie 2011, 5:43

Ściana z podpisami jest bardzo fajnym elementem nadającym charakter wnętrzu. Dlatego proponuję zrezygnować już z wzorzystej tapety i innych ozdobników.
Wprowadziłabym dwa kolory ścian. Ciemniejszy akcentowo i jaśniejszy jako tło. Ciemniejszym można pomalować ścianę z tyłu łóżka i za kredensem.
Pozdrawiam,
IM SztukaWnętrz S.C.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

Gotowe projekty domów