Ogród zimowy

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

izabela-makowska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2009, 9:10
Ogród zimowy

autor: izabela-makowska » 14 maja 2009, 9:15

Witam
posiadam juz ogród zimowy przeszłam przez wszystkie uroki z tym związane i chiałabym doradzić innym zainteresowanym taką budową. Jesta to naprawde wspaniala rzecz szczególnie na okres jesieni zimy i wiosny. zachęcam ja podpowiem. sama jestem zadowolonym użytkownikiem całorocznym mojego tarasu.

szykrek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2009, 11:31
re

autor: szykrek » 25 lip 2009, 17:35

zgadzam się z Tobą w 100%...przy moim domu najpierw był olbrzymi taras, który w zasadzie był praktyczny przez kilka miesięcy w roku (powiedzmy, że lato było udane ;)) niestety kiedy zaczęło robić się zimniej nikomu już nie chciało się tam przesiadywać. Postanowiliśmy 2 lata temu przerobić go na ogród zimowy...teraz mamy tam mnóstwo zieleni fotele i hamak:) i relaks przez cały rok:) a lato spędzamy w ogrodzie...polecam!!

Awatar użytkownika
Krysia K
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2010, 8:49
Lokalizacja: Poland
Re: Ogród zimowy

autor: Krysia K » 27 kwie 2010, 8:58

izabela-makowska pisze:Witam
posiadam juz ogród zimowy przeszłam przez wszystkie uroki z tym związane i chiałabym doradzić innym zainteresowanym taką budową. Jesta to naprawde wspaniala rzecz szczególnie na okres jesieni zimy i wiosny. zachęcam ja podpowiem. sama jestem zadowolonym użytkownikiem całorocznym mojego tarasu.


My również posiadamy taki ogród zimowy. Mamy mnóstwo zieleni przez cały rok. A wszystko za sprawą koleżanki. Poleciła nam właśnie firmę Almont System, dzięki której mamy świetnie urządzony ogród. :wink:
Wszystkim zastanawiającym się nad takim rozwiązaniem - szczerze polecam.

Awatar użytkownika
miodozer
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Komorów
Re: Ogród zimowy

autor: miodozer » 22 cze 2011, 16:34

Witam!
My dłuuuuuuuugo nosilismy się z zamiarem wykonania oranżerii ( w końcu koszty są nie małe) i jakoś tak nie do końca potrafiliśmy się zdecydować na jakiś konkretny model. Przypadkiem trafiliśmy na firmę z Milanówka gdzie doradzono nam ciekawą rzecz: oranżerie z tarasem. Mieszkamy razem z rodzicami w domku piętrowym (dwa mieszkania połączone klatką schodową z odzielnym wejściem) a przy tym rozwiązaniu rodzice na dole mają śliczniutki ogród zimowy a my na górze spory taras :)
Jeśli chodzi o jakoś wykonania i profesjonalizm to spokojnie mogę ich polecić!
Firma nazywa się Kulbud ( http://www.kulbud.com.pl ) i w realizacjach są zdjęcia naszego tarasiku, zimowe coprawda ale można spojrzeć jak to wygląda :)
"Kobieta bez kokieterii, to jak kwiat bez woni."
Gabriela Zapolska


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów