24cm Siporexu + 10 cm styropianu - taką ścianę chciałbym

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

paw_g_cio
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 23 paź 2006, 21:19

autor: paw_g_cio » 21 lis 2006, 14:09

no i dodatkowe opinie:
że go robaki zjedzą albo że sie spali

biopower
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 10 lis 2006, 11:03
Lokalizacja: Łódź

autor: biopower » 21 lis 2006, 20:01

A ja zgadzm się z Panami i powiem szczerze że napewno pobuduję dom szkieletowy bo prawdę powiedziawszy to moje dzieci mogą powiedzieć że starych mam w d.... i chcę mieszkać w czymś nowym albo co gorsza mieć wszystko w d.... i wyjechać z tego naszego pięknego kaczego kraju.
Do tego wszystkiego dodam że sporo podróżuję po krajach skandynawskich i tak jak opisuje pan Brzęczkowski to jak budują szwedzi jest całkowitą prawdą

biopower
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 10 lis 2006, 11:03
Lokalizacja: Łódź

autor: biopower » 21 lis 2006, 20:06

a co do robaków to są ane trochę wybredne i raczej impregnowanego drewna nie będą zjadać, a to że się spali (prędzej czy póżniej wszystko się spali)

Pozdrawiam

artur
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 31 paź 2006, 17:57
Lokalizacja: Szwecja

autor: artur » 21 lis 2006, 21:08

ja to tylko moge podsumować tak skandynawia już w grotach nie mieszka mają DOMY a za oszczędzone pieniądze (na utrzymzniu groty w stałej temp.) cieszą sie innymi przyjemnościami ot cała ekonomia

biopower
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 10 lis 2006, 11:03
Lokalizacja: Łódź

autor: biopower » 21 lis 2006, 22:42

Dobrze gada dać mu wódki i na to wszystko ja też się napiję :lol:

Pozdrawiam


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów