Wnętrze pokoju

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Bona
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2010, 19:37
Re: Wnętrze pokoju

autor: Bona » 28 gru 2010, 20:37

kolor scian ciepły-to dobry pomysł,
mało metalu wiecej drewna-dodaje ciepła,
przedmioty wykonane ręcznie-ja jestem fanką i robią zawsze ciepły nastrój,

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Wnętrze pokoju

autor: Sztuka Wnętrz » 28 gru 2010, 23:24

Witam serdecznie. Rzeczywiście , kolor drzwi i podlogi znacznie się różnią. W tej sytuacji najlepiej
będzie znaleźć tak zwany "zloty środek". Myślę, że ściany w kolorze kremu lub wanilii, ale nie zbyt żóltej, będzie idealny. Proponuję użyć listw przypodłogowych w kolorze drzwi. I do tego dodać kilka mebli rowniez w kolorze drzwi. Dopelni to kolorystycznie calosc, przy jednoczesnym wyodrebnienu podlogi. Pozdrawiam,

Gitala
Re: Wnętrze pokoju

autor: Gitala » 30 gru 2010, 19:03

Powiem tak , meble które posiadam zostaną raczej jeszcze dość długo ;) , ewentualnie jeżeli miałby ktoś jeszcze jakiś pomysł jakie dokupić meble z systemu , to zamieszczam link


Kod: Zaznacz cały

http://brw.com.pl/pl/kolekcja/8-Pok%C3%B3j+dzienny/59-Elippe



Jest to strona Black Red White , gdzie znajduję się mój system mebli.

Mógłbym też prosić o link do konkretnego koloru ? .

I jakiś link do rolet/żaluzji które również by pasowały ?
Z góry dziękuje : ).

Gitala
Re: Wnętrze pokoju

autor: Gitala » 03 sty 2011, 15:48

Więc ?

Bona
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2010, 19:37
Re: Wnętrze pokoju

autor: Bona » 06 sty 2011, 23:02

ja mogę polecić anioła"waleckiego"http://allegro.pl/aniol-aniolek-anioly-waleckie-i1401428614.html
świetnie wygląda na każdej ścianie i w każdym pomieszczeniu

Gitala
Re: Wnętrze pokoju

autor: Gitala » 10 sty 2011, 20:55

Nie potrzebuje na razie żadnych rzeczy 'wiszących' , liczyłem na odpowiedź to poprzedniego pytania.

Gitala
Re: Wnętrze pokoju

autor: Gitala » 18 kwie 2011, 11:28

Odswiezam

goodidea
lubie spamować
Posty: 109
Rejestracja: 10 lut 2011, 9:37
Re: Wnętrze pokoju

autor: goodidea » 05 maja 2011, 13:59

Ustawienie mebli w różnych miejscach buduje wnętrze pejzażowe, które sprawia wrażenie bardziej przestronnego, niżby wskazywał na to rzeczywisty metraż. Taki niekonwencjonalny układ mebli wymaga jednak dużych pomieszczeń - żeby postawić np. kanapę pośrodku pokoju, trzeba mieć tyle miejsca, by można było ją swobodnie obejść ze wszystkich stron. Optycznymi granicami wnętrza pejzażowego są dopiero ściany, a jeśli w pokoju mamy duże przeszklenia czy szerokie połączenia z innymi pomieszczeniami, owe granice przesuwają się dalej - w głąb ogrodu lub domu, dzięki czemu potęguje się efekt przestrzenności. Meble nie tworzą optycznych granic, lecz stają się elementami urozmaicającymi przestrzeń, wydzielającymi poszczególne zakątki.
Uwaga! Wnętrze pejzażowe bardzo łatwo zagracić, jeżeli ulegnie się pokusie dostawiania sprzętów pod wolne ściany

Zgrupowanie mebli w narożnikach to rozwiązanie pośrednie w stosunku do poprzednich - sprawi, że wnętrze wyda się przestronniejsze niż z meblami "równo pod ścianą" i będzie pojemniejsze. Zastosowanie narożnych kanap czy mebli o frontach ustawionych pod kątem 45° względem każdej ze ścian umożliwi bardzo efektywne wykorzystanie miejsca w pokoju.

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Wnętrze pokoju

autor: Sztuka Wnętrz » 22 maja 2011, 11:29

Rolety drewniane ma w swojej ofercie firma stylus.pl

Proszę się zapoznać.
Pozdrawiam,
IM Sztukawnetrz S.C.

http://www.sztukawnetrz.pl

jgoly
1 - ostrzeżenie!
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2011, 11:15
Re: Wnętrze pokoju

autor: jgoly » 24 maja 2011, 11:41

Nie lepiej pomyśleć nad innymi meblami? Nie mówię że te są złe meble, ale raczej brw to tak jak ikea, za chwilę wszystko się rozjedzie i będzie tylko kłopot.
Z pewnością uroku dodałyby komody z litego drewna, to nie tylko trwałe meble, ale często designerskie i przedewszystkim dodają ciepła mieszkaniu.

Pozdrawiam,
Jarek


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości

Gotowe projekty domów