garderoby komandor

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

RELA
garderoby komandor

autor: RELA » 30 mar 2011, 22:24

-http://www.elblag-ogloszenia.pl/ogloszenie.php?id=7171&cat1=9&cat2=68&cat3=5

Awatar użytkownika
grupa-remontowa
Aktywny
Aktywny
Posty: 222
Rejestracja: 04 lut 2010, 14:05
Lokalizacja: Gliwice
Kontaktowanie:
Re: garderoby komandor

autor: grupa-remontowa » 09 kwie 2011, 20:51

A płyty mebblowe do wykonania garderoby też są z Komandora? Obrazek

galeriaindeco
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2011, 9:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
Re: garderoby komandor

autor: galeriaindeco » 10 kwie 2011, 10:42

Witam

Ja skorzystałam z usług innej firmy , ktora moja znajoma mi polecila tez jest w elblagu , bo moja znajoma tam robila .ale tez jest w gdansku , gdzie moglam isc do salonu i zobaczyc jak to wyglada zabudowa . to jest firma galeria indeco . ma w gdansku 2 punkty etc gdansk i aleja grunwaldzka ( leroy merlin ) I pietro tam jest duzy salon . Bezplatnie doradza i projektant jest beplatny . Zrobilam u nich garderobe i jestem zadowolona .
galeriaindeco

eko0
Re: garderoby komandor

autor: eko0 » 06 lip 2011, 10:28

Witam. Ja skorzystałam z usług DajZlecenie, polecili mi stolarza ktory wykonal dla mnie szafe. Mam niestandardowa wneke. Komandor byl hitem kilka dobrych lat temu. Slyszalam ze z jakoscia od jakiwegos czasu u nich nie za bardzo.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

Gotowe projekty domów