Folia paroizolacyjna jak to zrobić ?

Adaptacja poddasza na wnętrze użytkowe jest świetnym pomysłem, jednak czasami bardzo trudnym w realizacji. Tutaj dowiesz się o wadach i zaletach urządzeniu na poddaszu na sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

trajtek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2010, 11:13
Folia paroizolacyjna jak to zrobić ?

autor: trajtek » 20 sty 2011, 16:16

Mam taki dylemat mianowicie folia paroizolacyjna ma być przyklejona na taśmę dwustronną do stelażu i na to jest przykręcana płyta gipsowa. Połączenia kolejnych pasów folii powinny być szczelnie poklejone taśmą a jak to się ma do lamp które będą wpuszczone w sufit przecież otwory od lamp czy kabli uszkodzą paroizolację , mało tego lampki się grzeją więc różnica temperatur tym bardziej może powodować wytworzenie pary .W jaki sposób wykonać dobrze tą paroizolację?

pesto
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2011, 15:42
Re: Folia paroizolacyjna jak to zrobić ?

autor: pesto » 05 mar 2011, 21:12

Witam,

Nie wiem czy już rozwiązałeś swój problem, ale ostatnio na tym forum również był poruszany taki temat.

http://www.szkielet.com.pl/forum/viewtopic.php?p=22264

Może tutaj znajdziesz rozwiązanie, a jak nie Ty to może ktoś inny ;))

Pozdrawiam
Kto nie był ni razu człowiekiem,
Temu człowiek nic nie pomoże.

RYCHOOOOO
Aktywny
Aktywny
Posty: 254
Rejestracja: 09 mar 2008, 11:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:
Re: Folia paroizolacyjna jak to zrobić ?

autor: RYCHOOOOO » 07 mar 2011, 20:49

wystarczy poszperac na naszym forum a znajdziesz odpowiedz na pewno

Awatar użytkownika
grupa-remontowa
Aktywny
Aktywny
Posty: 222
Rejestracja: 04 lut 2010, 14:05
Lokalizacja: Gliwice
Kontaktowanie:
Re: Folia paroizolacyjna jak to zrobić ?

autor: grupa-remontowa » 30 mar 2011, 18:55

Jak już kiedyś pisałem w tym temacie przed przykręceniem płyt kupujesz doniczki ceramiczne. Przez dziurkę w doniczce przepuszczasz kabel a samą doniczkę odpowiednio mocujesz ponad płytą ( jeśli jest to sufit poziomu to po prostu ją stawiasz na płycie a jeśli ze spadem - tu już sam musisz zdobyć się na inwencję :idea: ) . kubatura doniczki wystarczy do rozejścia się ciepła no i najważniejsze - ceramika jest niepalna :!:


Wróć do „Wnętrza na poddaszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości

Gotowe projekty domów