Jena DCP219

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
Ofelia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2011, 17:47
Jena DCP219

autor: Ofelia » 01 mar 2011, 17:55

Po długich wyliczeniach, kłótniach, zastanawianiach wybrałam projekt mojego wymarzonego domu. Jest to Jena DCP219 z biura projektowego Lipińscy Domy (plus za fajną obsługę!). Wybrałam ten projekt ze względu na to, że bardzo mi się podoba jego bryła i rozplanowanie, wbudowany w całość garaż, no i liczeę na niższe rachunki ze względu na jego energooszczędność. Załatwiamy teraz wszystkie formalności i chcemy rozpocząć budowę jak najszybciej się tak. Jakieś rady na początek? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki.

zagubiona
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 kwie 2011, 10:44
Re: Jena DCP219

autor: zagubiona » 20 maja 2011, 13:45

fajny, nowoczesny projekt, ciekawie naświetlona przestrzeń

agat23
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 20 cze 2011, 11:47
Re: Jena DCP219

autor: agat23 » 20 cze 2011, 11:59

Fajnie, że tak szybko znalazłam ludzi, którzy współpracują z Lipińskimi. Mamy dylemat co do wyboru energooszczędnego projektu, bo podobają nam się aż 4, a dla mnie to za dużo, by w miarę szybko dokonać wyboru.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów