zdjecie starego pietra i postawienie nowego

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

waski101
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2010, 18:14
zdjecie starego pietra i postawienie nowego

autor: waski101 » 25 paź 2010, 18:20

witam mam do panstwa prosbe o kosztorys takowej pracy posiadam budynek 10m na 12.5m
jest to dom starej daty pietro jest wykonane ze sypiących sie pustaków a dach z płyt betonowych
i tu moje pytanie o kosztorys
-ściągnięcia tego pietra (sciany + dach)
- wystawienia na nowo + nowy dach + okna (bez ocieplania i tynkowania)

jak czegoś nie napisałem bo się nie znam to pytajcie z chęcią dopisze potrzebne informacje

waski101
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2010, 18:14
Re: zdjecie starego pietra i postawienie nowego

autor: waski101 » 21 lis 2010, 21:24

thx za odzew i pomoc

mateusz2807
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 27 lut 2009, 1:44
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: zdjecie starego pietra i postawienie nowego

autor: mateusz2807 » 21 gru 2010, 21:39

Witam, Powiem tak:
Żeby zrobić kosztorys to trzeba na tym posiedzieć ładnych parę godzin żeby to wszystko policzyć. Więc właśnie dlatego nikt nie odpisał Panu na wiadomości. Mógłbym to wycenić tylko dobudowę bez wyburzenia przykładowo. Ale to kosztuje dużo czasu niestety.

janiia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2011, 13:15
Re: zdjecie starego pietra i postawienie nowego

autor: janiia » 18 lut 2011, 13:30

Witam,
za rozbiórkę dachu i pietra dałam 3tyś, natomiast za skucie starych tynków w tym co pozostało oraz zburzenie dwóch ścianek działowych dałam 1tyś. Cena obejmowała również wywiezienie całego bałaganu.
pozdrawiam


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów