gdzie mozna kupić taki stół??

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

300kotów
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 09 wrz 2010, 15:27
gdzie mozna kupić taki stół??

autor: 300kotów » 03 lis 2010, 13:49

poszukuje takiego stołu //architrendy.pl/trendy-w-architekturze/jadalnia-z-klasa/ albo bardzo podobnego w Polsce można kupić gdzieś takie meble???

Przemek
Re: gdzie mozna kupić taki stół??

autor: Przemek » 04 lis 2010, 16:38

a na tej stronie ?

Kaszmir-Firany
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 09 lis 2010, 9:36
Re: gdzie mozna kupić taki stół??

autor: Kaszmir-Firany » 10 lis 2010, 12:44

Przejrzałem kilak ofert ze sklepów internetowych i nigdzie nie widziałem podobnego stołu. A możesz napisać jaki kolor Cię interesuje? Musi być taki sam jak na zdjeciu?
Firany

drwal
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 13 wrz 2009, 0:43
Lokalizacja: Lubin
Re: gdzie mozna kupić taki stół??

autor: drwal » 17 lis 2010, 23:19

Może zajrzyj na stronę multizakupy.pl - tam mają bardzo szeroką ofertę mebli (w tym stołów) i bardzo prawdopodobne, że znajdziesz to czego szukasz. Przeszukaj dokładnie ofertę, a jeśli nie znajdziesz, to skontaktuj się jeszcze z obsługą - może oni pomogą. Zresztą w katalogu mają tyle ciekawych stołów, że może jakiś inny model wpadnie Ci w oko.
karmnik już zbudowałem ;)

Kasztanek
Aktywny
Aktywny
Posty: 165
Rejestracja: 03 sie 2010, 14:38
Re: gdzie mozna kupić taki stół??

autor: Kasztanek » 24 lis 2010, 8:50

Mnie się udało znaleźć ciekawe stoły i to w ogromnym wyborze. Sprawdź, może znajdziesz coś dla siebie.
madrex.pl/kategorie/stoly--2

marwinworkshop
Re: gdzie mozna kupić taki stół??

autor: marwinworkshop » 19 sty 2011, 8:40

Można można! Pracownia MARWINA wykonuje meble na zamówienie, bajkowe, niezwyczajne, piekne, do każdego domu, mieszkania, w każdym stylu. Skontaktuj się z nami . Pozdrawiamy Marwin Workshop

InterJoker
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 sty 2011, 18:36
Kontaktowanie:
Re: gdzie mozna kupić taki stół??

autor: InterJoker » 07 lut 2011, 20:13

Poszukaj u nas w sklepie,na stronie interjoker.pl wybór jest naprawdę szeroki,a w razie wątpliwości służę pomocą.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości

Gotowe projekty domów