eko groszek

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Piotr 77
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 02 mar 2006, 23:33

autor: Piotr 77 » 22 paź 2006, 8:57

TANSZY W BUDOWIE?????????:):):)

fruzin
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1138
Rejestracja: 28 kwie 2006, 0:03
Lokalizacja: Lublin

autor: fruzin » 22 paź 2006, 9:24

T. Brzęczkowski pisze:Nie merytoryczna? Czy zapoznał się Pan z dyrektywami z 2006 dotyczącymi izolacji? Czy słyszał Pan o certyfikatach energetycznych i podatku kominowym uniemożliwiającym ogrzewanie "pozalicznikowe" . Czy lepiej "oczywiście merytorycznie" zatrzymać się w 90' roku?
Może podam dyrektywy BBR 2006
Minimalna izolacja podłogi U<0.1W/m2xC czyli min 30 cm styropianu www.isover.se/sw5669.asp
Minimalna izolacja ściany U<0.1W/m2xC czyli min 30 cm wełny www.isover.se/sw6406.asp
Minimalna izolacja dachu U<0.08 W/m2xC czyli min 50 cm wełny www.isover.se/sw5722.asp
do tego rekuperator.
Pozdrowienia

Czyli mamy dom pasywny. :D
A jednak można budować bez CO.
folia kubełkowa... czemu nie
robota będzie za parę lat...
i nie ma czegoś takiego jak 99% izolacji

grzeskier
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2006, 19:43
Lokalizacja: mazowieckie
polecam eko groszek

autor: grzeskier » 04 lis 2006, 20:11

Witam, ja zainstalowałem piec na eko groszek.
Ogrzewanie wychodzi mi baardzo tanio, groszek mam zapakowany w woreczki i jest bardzo czysty i łatwy w przechowaniu.
Proponuje firmę która w swojej ofercie proponuje kotły grzewcze firmy KOTLAN a także inne produkty tego producenta.
W moim przypadku jest to kocioł BIO z podajnikiem ślimakowym - ceny niższe niż u producenta i z dostawą do domu!!!
(Kotły z podajnikiem ślimakowym typu BIO przystosowane są do spalania węgla eko-groszek o granulacji 5-25mm. Stosowanie tego paliwa zapewnia bardzo dobre parametry spalania pod względem czystości spalin oraz znikomą ilość popiołu. Wysoka sprawność cieplna urządzenia, zasobnik paliwa którego pojemność wystarcza na kilka dni pracy kotła, wysoka jakość – sprawia, że kotły BIO są wygodnym, tanim w eksploatacji oraz przyjaznym środowisku naturalnemu źródłem ciepła). Szczegółowe informacje na stronie producenta: www.kotlan.com.pl Kontakt bezpośrednio z firma:
Tel. 604167297 - Mariusz Zalewski
Adres e-mail: m.zalewski.adalserwis@wp.pl.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości

Gotowe projekty domów