Ochrona przed słońcem

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

bronek123
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 25 maja 2010, 12:19
Ochrona przed słońcem

autor: bronek123 » 25 maja 2010, 12:35

czy ktos ma może załozone specjalne rolety odbijające światło? Jak sie sprawdzają? Nie są tanie więc przed założeniem chciałbym poznać opinie uzytkowników

Przemek
Re: Ochrona przed słońcem

autor: Przemek » 21 cze 2010, 10:47

rolety zaciemniające ale do jakich okien ?

Rol-Fol
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2011, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Re: Ochrona przed słońcem

autor: Rol-Fol » 06 sty 2011, 19:31

Najskuteczniejszym sposobem na odbicie światła, promieni słonecznych, promieni uv, czy zmniejszenie temp. w pomieszczeniu, są przeciwsłoneczne folie okienne (zewnętrzne).

W przypadku takich folii ciepło oraz promienie słoneczne zatrzymane, są w znacznym stopniu przed dotarciem do pomieszczenia ( i szkła). Natomiast rolety znajdujace sie w pomieszczeniu juz nie chronią, szkła oraz przestrzeni pomiedzy nim, a roletą, od ciepła, co samo w sobie powoduje wieksze nagrzanie powietrza.

Pozdrawiam
Rol-fol

www.rol-fol.pl

bronek123
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 25 maja 2010, 12:19
Re: Ochrona przed słońcem

autor: bronek123 » 19 sie 2012, 21:29

Aż zapomniałem za załozyłem temacik:))
Chodziło mi o rolety takie zewnetrzne odbijające światło
teraz nie pamiętam producenta , okazało się że drogie i zrezygnowałem
ale moze na przysżły rok pomysle znowu bo trudno wytrzymać jak się słońce oprze na oknach w kuchni


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

Gotowe projekty domów