Zawilgocone mieszkanie.

Właściwa hydroizolacja zabezpieczy dom przed przenikaniem wilgoci i wieloma problemami z tym związanymi. Trzeba o niej pamiętać budując dom i modernizując istniejące budynki. Odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania hydroizolacji i potrzebnych materiałów, znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

jarek8212
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 08 wrz 2010, 17:25
Lokalizacja: Zgorzelec
Zawilgocone mieszkanie.

autor: jarek8212 » 27 gru 2010, 16:03

Witam.kupiłem nie dawno mieszkanie na parterze 2 pokojowe.Jeden pokój jest jest tylko podpiwniczony.Jest to stare budownictwo z roku 1910 około.Do tego 8 lat stało puste oraz nie było ogrzewane.Niepodpiwniczoną cześć zacząłem juz odizolowywać(styropian i folia)-podłoga. Zaś sciany myślę nad metodą hydrofobową i użycie preparatu IZOMUR.Czy ktoś miał doczynienia z tym preparatem??? Proszę o informacje.Może jest jakiś preparat lepszy.Chodzi mi o opinie bo nie wiem czy warto zainwestować w izomur i czy bedzie stu procentowy. Proszę o pomoc. Oto link strony producenta IZOMUR
http://www.izomur.pl/pl,20,Preparat_Izomur.html

molok78
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 478
Rejestracja: 30 gru 2007, 13:43
Lokalizacja: google
Re: Zawilgocone mieszkanie.

autor: molok78 » 27 gru 2010, 16:12

A czy możliwe jest podcięcie ? Sposob jest prymitywny ale 100% skuteczny.

jarek8212
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 08 wrz 2010, 17:25
Lokalizacja: Zgorzelec
Re: Zawilgocone mieszkanie.

autor: jarek8212 » 27 gru 2010, 16:47

Raczej ta metoda odpada.żeby to był dom jednorodzinny to może bym pomyslał o tym ale wydaje mi sie ze nie można podcinać 1/4 kamienicy jeżeli by nawet.Po za tym "moja" kamienica bliżniaczy z drugą kamienica.No i koszty były by chyba dość spore.


Wróć do „Hydroizolacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów