zabudowa czesci sciany ze SKOSEM !

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
bronx
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 17 sie 2007, 22:41
zabudowa czesci sciany ze SKOSEM !

autor: bronx » 19 lis 2010, 10:34

Drodzy forumowicze szukam pomocy w zaadaptowaniu klatki schodowej.
Na załączniku przedstawiam wymiary i mój pomysł. Mam problem z szafą. Czy istnieją systemy pozwalające zabudować tak szafę jak na rysunku? Jak wtedy otwierać drzwi?
Jestem również bardzo otwarty na wszelkie propozycje zmiany.
Na klatce schodowej ( tak to nazwaliśmy sobie - domek jednorodzinny budowa lata 60) chcemy schować pralkę i suszarkę za szafką z drzwiami przesuwanymi.
Oraz wykorzystać jakoś przestrzeń pomiędzy schodami a skosem.
Dziękuje za wszelką pomoc.

Pozdrawiam


Obrazek

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: zabudowa czesci sciany ze SKOSEM !

autor: Sztuka Wnętrz » 24 lis 2010, 7:05

Pomysł z pralką i suszarką jest dobry :) Natomiast mam duże wątpliwosci co do takiego zabudowania skosu szafą. Moglibyśmy zrobić szafę z drzwiami przesuwnymi do wysokości 120cm, a powyżej półki otwarte, ewentualnie zabudować tę przestrzeń. (nie wiem, co widzimy wchodząc na schody, przydałyby się jakieś zdjęcia). Jednak przy takim rozwiązaniu na komunikację zostaje nam 30 cm. To stanowczo za mało.
Myślę, że w takim przypadku pokusiłabym się o zabudowę skosu równolegle do schodów, a pralkę i suszarkę zostawilabym tak jak są.
Pozdrawiam,
IM SztukaWnętrz

bronx
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 17 sie 2007, 22:41
Re: zabudowa czesci sciany ze SKOSEM !

autor: bronx » 24 lis 2010, 9:37

Witam,
Serdecznie dziękuję za odpowiedz.
Zgodnie z sugestią zamieszczę zdjęcie ( dopiero za kilka dni)

Dziękuję i pozdrawiam

bronx
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 17 sie 2007, 22:41
Re: zabudowa czesci sciany ze SKOSEM !

autor: bronx » 25 lis 2010, 7:52

Witam załączam zdjęcia. Proszę się nie wystraszyć, to dom z lat 60 w remoncie :)
Zdjęcie pierwsze to wyjście z tzw"lałby" na "szafę"
Zdjęcie drugie to wyjście z dołu domu na schody prowadzące na piętro. Dom zamieszkuje jedna rodzina.Obrazek

Obrazek


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów