nowy dział

Zapytania dotyczące funkcjonowania forum, nowe pomysły ...
kwitaszewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:09
Lokalizacja: łódzkie
nowy dział

autor: kwitaszewski » 11 sie 2010, 13:37

Witam,

Co Panowie moderatorzy powiedzieliby jesli wyszedłbym z propozycją założenia w dziale "Aranżacji wnętrz" podrozdziału skupiającego się wokół schodów? O ile dobrze szukam nie ma na forum konkretnego miejsca gdzie można by było podyskutować na ten temat, a dyskutować jak wiadomo jest o czym. Każdy kto tworzy jakies oryginalne wnętrze musi się zorientować co rynek oferuje i jakie sa możliwości.

Jestem ciekawy Waszego zdania:)

pozdrawiam

Krzysztof

Przemek
Re: nowy dział

autor: Przemek » 11 sie 2010, 22:22

tylko o schodach ?

kwitaszewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:09
Lokalizacja: łódzkie
Re: nowy dział

autor: kwitaszewski » 12 sie 2010, 18:06

a uwazasz że nie ma o czym dyskutować?

nowoczesne schody to jeden z najtrudniejszych i najdroższych elementów wyposażenia wnętrza, a gustowne i przemyslane rozwiązania nierzadko wzbogacają cały efekt.

Fajnie by było dać osobom ktore w tym siedzą miejsce do pokazania swoich możliwości propozycji, a budującym mozliwośc bezposredniego zadania pytania i uzyskania informacji na pewne pytania:)

Awatar użytkownika
miszmasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26
Re: nowy dział

autor: miszmasz » 21 paź 2010, 14:18

lepszy byłby Hyde Park, tego mi brakuje (mam nadzieje ze sie nie narazilem :-) )

Przemek
Re: nowy dział

autor: Przemek » 21 paź 2010, 14:25

mozesz jakos uzasadnic ?

wito-pc
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 913
Rejestracja: 20 lut 2010, 18:31
Lokalizacja: Czeladż
Re: nowy dział

autor: wito-pc » 21 paź 2010, 19:32

Do miszmasz nie , nie naraziłeś się ,ale nie jaraj tyle , zaś co do działu schody , myślę że mógłby wypalić , począwszy od ciesielki aż po cnc byłoby o czym pogadać .
Cezar


Wróć do „Uwagi o naszym Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów