Wylewka TERMIX-P5

Hałas w mieszkaniu czy domu może znacząco obniżyć komfort mieszkania. Straty ciepła przekładają się na rachunki za ogrzewanie. Co zrobić, żeby dom był cichy i ciepły? Jak odciąć się od hałasu i płacić mniej za ogrzewanie? Porady znajdziesz tutaj.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

maniek990
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2010, 13:07
Lokalizacja: małopolskie
Wylewka TERMIX-P5

autor: maniek990 » 22 wrz 2010, 12:43

Witam.
Proszkę właśnie czytam odnośnie ocieplania stropu, na którym w przyszłości będzie poddasze użytkowe, i natknąłem się na wylewkę TERMIX-P5.
Czy stosując taką wylewkę nie muszę dawać już steropianu?
Mam bezpośrednio na płytę dwylać warste np 10 cm wylewki i zastąpi mi to ocieplenie styropianem? odizoluje termicznie?
czy jednak muszę dawać styropian a później tą wylewkę?

orp
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 13 sie 2010, 6:34
Lokalizacja: Tarnów
Re: Wylewka TERMIX-P5

autor: orp » 28 wrz 2010, 10:47

To wszystko zależy od tego jakie chcesz osiągnąć U dla danej przegrody. Wg. mnie jak już zdecydujesz się na wylewkę termoizolacyjną to wybierz najcieplejszą. Polecam tu Izocer B-600 Certech. Jest najbardziej izolacyjna i ma największą wytrzymałość na ściskanie. Jeżeli chodzi Ci o samą izolację termiczną jak najlepszą to uzyskasz najlepszy efekt stosując niepalny perlit ekspandowany w połączeniu z wylewką. Cały układ jest bardzo lekki i doskonale chroni przed zimnem. Powodzenia


Wróć do „Izolacje termiczne i akustyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów