DOM Z OKNAMI NA GRANICY A PŁOT

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kasiarb
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2010, 0:26
DOM Z OKNAMI NA GRANICY A PŁOT

autor: kasiarb » 12 wrz 2010, 0:41

witam, mam mały problem. dom sąsiadów (ma ok 80 lat - jak większośc w owej wsi) stoi 30cm od granicy i są w nim dwa okna. ja chcę postawic nowy płot na swojej działce (nie na granicy a tuż obok na mojej działce - tak aby ich zgoda nie była wymagana) tylko nie wiem, jakiej maksymalnie może on byc wysokości. nie ukrywam, że chcemy się odgrodzic jak najszczelniej od sąsiadów ponieważ każdy nasz wjazd na działkę powoduje ich szczególne zainteresowanie (wiszą w oknach i filują - rozumiem starzy ludzie nie mają co robic, ale bez przesady). dodam jeszcze, że nasza posesja - przez lata zaniedbana przez poprzednich właścicieli jest bardzo nierówna i mąż kosi ją kosą spalinową. po każdym takim koszeniu sąsiadka krzyczy, ze jej okna zabrudziliśmy i ścianę. może tem płot chociaż trochę by jej te cholerne ściany osłonił. co robic?? czy można jakoś im nakaza, żeby te okna zamurowali??pomóżcie.

Przemek
Re: DOM Z OKNAMI NA GRANICY A PŁOT

autor: Przemek » 16 wrz 2010, 7:24

mozesz postawic "płot" nie koniecznie murowany wtedy moga ci naskoczyć :)

Awatar użytkownika
Malujacy_sobie
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 24 lip 2010, 14:08
Re: DOM Z OKNAMI NA GRANICY A PŁOT

autor: Malujacy_sobie » 16 wrz 2010, 13:36

Plus jeden do inwencji twórczej ;]. Też się kiedyś tym zasugerowałem :P
"..."


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów