zasuwnica do okna balkonowego

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Shantie
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2010, 23:50
zasuwnica do okna balkonowego

autor: Shantie » 02 lip 2010, 23:57

Cześć, jestem z Poznania i szukam kogoś, kto orientuje się gdzie można kupic w Poznaniu zasuwnicę do okna balkonowego, plastikowego firmy AUBI, model: FFH 2000? Jestem kobietą, więc nie mam pojęcia gdzie to kupic i co z tym zrobić.... :shock: :oops: :roll: takie blondynki życie.. żartuję, kurcze coś się zepsuło, bo kombinowałam z klamką i taka zębatka się popsuła i nie przesuwa mechanizmu! a jej chyba nie mozna wymienic..tylko całość i pytanie czyktos orientuje się ile mnie to wynieść może?dzieki za wszystkie odp z góry:)

sitekplock
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2010, 15:25
Lokalizacja: Płock
Re: Mam straszny problem

autor: sitekplock » 25 sie 2010, 11:37

prosze o zdjecie sprobuje pomoc i prosze zmierzyc wysokosc samego skrzydla i napisac czy to jest okno pokojowe czy balkonowe(tarasowe)

jaroz
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 01 cze 2010, 13:41
Re: Mam straszny problem

autor: jaroz » 29 sie 2010, 8:09

spytaj -www.siegenia-aubi.pl/pl/contact/
oni ci doradzą albo wskażą w twej okolicy najbliższego producenta okien stosującego te okucia.

Shantie
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2010, 23:50
Re: zasuwnica do okna balkonowego

autor: Shantie » 31 sie 2010, 13:07

dzięki za odzew. pojutrze wrzucę zdjęcia, bo wcześniej nie mam jak i zobaczymy co z tego wyniknie.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości

Gotowe projekty domów