Łazienka retro - przez internet!

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kim Ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 09 sie 2010, 15:42
Łazienka retro - przez internet!

autor: Kim Ka » 09 sie 2010, 16:29

Witam wszystkich,

dużo można pisać o plusach i minusach kupowania przez internet. Od początku byłem przeciwnikiem, ale raz jeden dałem się namówic żonie. Rzetelna, wykwalifikowana obsługa może przekonać.
Kupiliśmy kiedyś kilka rzeczy w sklepie Twojabateria.pl i muszę przyznać, że byłem zaskoczony.
Pan, który tłumaczył mi jak mam co zrobić wcale nie musiał stać za ladą, tak dokładnie znał produkt, że potem montaz poszedł mi bez problemów.

Czy ktoś miał z tym sklepem większe doświadczenia?
Prosiłbym o opinie, bo rozważam znowu się do nich odezwać.

Marijka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2010, 13:20
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: Marijka » 13 sie 2010, 12:27

Wy mężczyźni jakimiś przesadnymi niedowiarkami jesteście- ja też męża swojego musiałam na zakupy przez internet namawiać! W konsekwencji zakupu dokonaliśmy, nie tylko w TwojaBateria.pl i wszyscy są z tego powodu zadowoleni. Zdarzyło mi się nawet odesłać zamówioną baterię, gdyż spodobała mi się inna- nie było żadnych problemów- do 10 dni można spokojnie bez podawania im powodu odesłać towar i dostać zwrot pieniędzy.

Więcej odwagi kolego!

jacenty800
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 801
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:07
Lokalizacja: włocławek
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: jacenty800 » 13 sie 2010, 15:30

kim ka to jest po prostu tandetna reklama.wymysl cos orginalnijszego.piszesz podajesz stronke .bardzo pozytywnie opiniujesz a za chwilke pytasz sie o opinie bo rozwazasz znowu sie do nich udac-załosne.jak sie jest zadowolonym z 1 zakupu to wydaje mi sie jasne ze 2 raz tez tam kupie tyn bardziej ze tak bardzo zachwalałes.
do marijki -jako ze kobiecie ,psu i koniowi nigdy nie wierze wole obejrzec dokładnie produkt ktory kupuje.zakupy przez internet ?czemu nie ,ale dopiero po obejrzeniu towaru w pobliskim sklepie,wyszukaniu w internecie opini na temat danego produktu.
tylko nie pisz ze za przesyłke ze zwrotem placił sklep bo sie usmieje

Kim Ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 09 sie 2010, 15:42
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: Kim Ka » 17 sie 2010, 15:02

Idąc tym tropem to prawie wszystkie opinie, porady, pytania na forum to reklama. Te zatem też:
vt/23363/0/grill-elektryczny
vt/22978/0/piekarnik-plyta-gazowa-okap-prosze-o-opinie-o-sprzecie
Jak można o coś zapytać lub doradzić nie mówiąc o czym mowa?
Może powinienem jeszcze przeprosić i napisać coś w stylu.
"Kupiłem rzecz x w takim sklepie internetowym na T, na 12 liter, ze śląska, czy ktoś może kupował w tym sklepie?(jak ktoś kupował to wie o jaki sklep mi chodzi;))"
No błagam...

Swoją drogą, są lepsze sposoby na nudę i brak zajęcia, na prawdę

jacenty800
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 801
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:07
Lokalizacja: włocławek
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: jacenty800 » 17 sie 2010, 22:25

1 i 2 przykład bardzo nietrafiony.jak jeszcze ze 3 razy przeczytasz moze dojdziesz dlaczego........przepraszac nie musisz bo i kogo...............wiec ja teraz pytam o co chciales sie zapytac /doradzic w swoim 1 poscie w tym temacie.moze jestem ułomny ale na moje oko w 1 poscie na wstepie odpowiedziales na pytanie a na koncu wypowiedzi zapytałes-troszke bez sensu.nie uwazasz?

jimbo
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2010, 11:33
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: jimbo » 17 sie 2010, 23:36

hehe, do tego chwytiwy tytul i spojlery w tagach (jesli w ogole cos takiego tu dziala...) :P a my durni nabijamy posty, czyniac ten watek coraz bardziej atrakcyjnym.. ;p

Kim Ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 09 sie 2010, 15:42
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: Kim Ka » 18 sie 2010, 10:41

No to śpieszę z wyjaśnieniami, ...
wiec ja teraz pytam o co chciales sie zapytac /doradzic w swoim 1 poscie w tym temacie?


Otóż pierwsze i jedyne jak dotąd zakupy przez internet do łazienki akurat zrobiłem dawno, około 2 lat temu i nie wiem czy ten sklep to ten sam sklep (w sensie produkty, obsługa etc.), więc pytam. Czy to jest wystarczająco jasne?
Dlatego cenną dla mnie jest informacja Marijki o zwrotach, bo to nie są bułki, ani gadzety na prezenty i o takie informacje mi chodziło.
Podejrzliwość jakośtam rozumiem, ale schizofrenię nie bardzo. Fakt, może i powinienem na początku opisać całą historię na 500 znaków, ale czy nie byłaby tym bardziej dziwnie 'wiarygodna'. Jak czegos człowiek nie wie to zmyśli, tak było i jest i teraz mam konsekwencje.

ricki maru
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 sie 2010, 15:34
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: ricki maru » 19 sie 2010, 14:01

W kwestii tych 10 dni, to pewnie jest to w regulaminie zapisane (bo musi) ale kto to czyta?:)

e-primo
1 - ostrzeżenie!
Posty: 12
Rejestracja: 03 maja 2010, 22:57
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: e-primo » 19 sie 2010, 21:14

Witam zapraszamy do sklepu e-primo.pl nasze wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje:
miłą i fachową obsługę,kompleksową realizację Państwa marzeń o łazience doskonałej.


Jesteśmy przedstawicielem i bezpośrednim importerem wielu renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Oszczędzając Państwa cenny czas nasza fachowa pomoc dotyczy wszystkich faz wyposażenia od projektu wnętrza, poprzez techniczne uzgodnienia i dobór towaru, aż po wykonanie lub pomoc w wyborze wykonawców.

MAGIA OBSŁUGI - profesjonalizm oraz magia CENY . 8)






Kupiliśmy kiedyś kilka rzeczy w sklepie e-primo.pl i muszę przyznać, że byłem zaskoczony.
Pan, który tłumaczył mi jak mam co zrobić wcale nie musiał stać za ladą, tak dokładnie znał produkt, że potem montaz poszedł mi bez problemów.

Czy ktoś miał z tym sklepem większe doświadczenia?
Prosiłbym o opinie, bo rozważam znowu się do nich odezwać.[/quote]

ricki maru
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 sie 2010, 15:34
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: ricki maru » 20 sie 2010, 10:48

hehe, dobre
zwłaszcza końcówka,
mimo, że [quote] nie wyszedł

Niestety strona dramat

Awatar użytkownika
2hd
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 08 kwie 2010, 7:35
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: 2hd » 23 sie 2010, 10:11

Niestety nie miałem z tym sklepem do czynienia,wiec nie mogę napisać czy rzeczywiscie jest sprawdzony. Jedna opinia jeszcze o niczym nie świadczy.

Marijka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2010, 13:20
Re: Łazienka retro - przez internet!

autor: Marijka » 29 sie 2010, 20:00

Ooo krótka nieobecność i u Panów gorąca atmosfera widzę. (U niektórych to cię chyba nawet cos przegrzało).

Kim, mam nadzieję, że pomogłam. Mnie nie zawiedli, a zrobisz co uważasz.
Słusznie - warto zajrzeć do regulaminu. W razie problemów to ostatnia deska deska ratunku:)


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

Gotowe projekty domów