czym się kierować przy wyborze projektanta

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:15
czym się kierować przy wyborze projektanta

autor: Zewa » 23 sie 2010, 15:31

Korzystaliście z usług projektanta wnętrz? Czym się kierowaliście przy jego wyborze? Ceną, opinia, portfolio? Projektantów jest wielu, ale nie każdy potrafi dopasować aranżację do osobowości przyszłych mieszkańców. Co zrobić jeśli nie ufa się poznanemu projektantowi, jeśli nie podchodzi jego charakter? Czy byłaby to dla was przesłanka żeby podważyć jego kompetencje?

Springfield
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 lip 2010, 11:25
Re: czym się kierować przy wyborze projektanta

autor: Springfield » 25 sie 2010, 11:38

Ludzie są różni i maja różne charaktery. Antypatia nie jest powodem do podważania czyichś kompetencji. Ale coś w tym jednak jest, bo do lekarza którego nie lubisz tez raczej nie pójdziesz. A projektant to ktoś z kim dużo się ustala, kto powinien w jakiś sposób "czuć" inwestorów. A żeby inwestorzy wyczuli projektanta, zawsze mogą obejrzeć jego portfolio. Mi się podobają projekty n-design i chętnie bym im zleciła aranżację wnętrza, ich styl zdecydowanie mi podchodzi.

Przemek
Re: czym się kierować przy wyborze projektanta

autor: Przemek » 26 sie 2010, 10:05

doświadczeniem i stylem w którym on czuje sie dobrze

pracuser
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 sie 2010, 23:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: czym się kierować przy wyborze projektanta

autor: pracuser » 31 sie 2010, 2:05

nie chce żeby to zapachniało namolną reklamą, ale ostatnio znalazłem dzięki tej wyszukiwarce aleja-architektow.pl kilka biur projektantów wnętrz. Można sprecyzować wyszukiwanie do własnych potrzeb.

Zewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:15
Re: czym się kierować przy wyborze projektanta

autor: Zewa » 02 wrz 2010, 10:28

Dobry link, dzięki. Projekty n-design też mi się podobają. Lubię takie nowoczesne wnętrza. Może źle się wyraziłam, kompetencji nie możemy podważać tylko dlatego że nie czujemy sympatii, jednak jak dla mnie jest to podstawa do zerwania współpracy. Wydaje mi się że żeby aranżacja była trafiona w gust, to między projektantem a inwestorem musi "zaiskrzyć".


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości

Gotowe projekty domów