Grand Dll z czestochowy

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

alina107
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 sie 2010, 17:45
Grand Dll z czestochowy

autor: alina107 » 09 sie 2010, 17:56

witam
do stowarzyszenia domów gotowych należy firma grand DLL
chce wybudować dom i szukam wykonawcy wiec dziś pojechałam pod adres firmy grad dll do Częstochowy na ul sw. kaspera del bufalo 7b gdzie miało sie miescic biuro. pod adresem nikogo nie zastałam. żadnej wywieszki o godz. otwarcia biura bądź informacji ze tu jest siedziba firmy. po 20 min. dzwonienia odebrała mój tel. w pani właścicielka z informacja ze jest akurat na Węgrzech na wczasach.
reasumując - wydalam nie potrzebnie pieniądze na paliwo -160 km nie wspominając o tym iż dzwoniłam aż na Węgry wiec i połączenie nie było tanie oraz ze straciłam cały dzień bez efektywnie szukając firmy .pani właścicielka mogla dać informacje na swojej stronie ze idzie na urlop lub tez wywiesić kartkę w niby siedzibie biura.
dziwi mnie fakt ze firma która należy do stowarzyszenia domów gotowych nie zatrudnia osoby do prowadzenia niby biura (którego nie ma) oraz lekceważy klienta każąc mu sie umawiać wcześniej na spotkanie. dla mnie biuro to biuro i nie mam zamiaru umawiać się wcześniej jadąc na spotkanie z duza firma która powinna mieć zaplecze socjalne oraz chęci do współpracy. nigdy już nie skorzystam z usług tej firmy i będę ją odradzać każdemu a informacja ze firma należy do stowarzyszenia domów gotowych przestała być dla mnie zapewnieniem o rzetelności firmy. mając taki początek az boje sie pomyśleć co by było dalej gdybym zleciła wybudować dom tej firmie.
szukam wiec dalej firmy która przyjmie mnie bez wcześniejszego umawiania w swoim biurze i przedstawi swoja ofertę.
Alina

Inez Co. Domy Kanadyjskie
rekomendowany doradca
Posty: 188
Rejestracja: 06 gru 2008, 12:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Grand Dll z czestochowy

autor: Inez Co. Domy Kanadyjskie » 19 wrz 2010, 11:53

Witam,

A jaki dom chcialaby Pani budowac?

pozdrawiam


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów