tynk terabona

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

piekorz
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 lip 2008, 16:23
tynk terabona

autor: piekorz » 21 maja 2010, 17:40

Zamierzam ocieplić dom i zastanawiam się jakim tynkiem wiem również ze muszę patrzyć na koszta Napiszcie czy terabona sie nadaje na styropian spełni swoje zadanie a czy w najgorszym wypadku bede mógł zostawić dom zaciągniety tylko klejem? dziekuję

maniak127
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2010, 20:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:
Re: tynk terabona

autor: maniak127 » 10 cze 2010, 20:13

polecam www.esan-chemical.pl w dobrej cenie i poruwnywalnej jakości do znanych marek

Przemek
Re: tynk terabona

autor: Przemek » 11 cze 2010, 10:48

oj ceny nie bardzo dobre

egon516
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2010, 20:39
Re: tynk terabona

autor: egon516 » 06 sie 2010, 22:29

Witam! Ja miałem podobny problem ,chciałem zrobić tak jak TY ,ale po gruntownym przemyśleniu ,oraz przeszukaniu forum zrobiłłem elewawcję domu w następujący sposób : styropian+siatka +klej + tynk silikatowy natryskiem . Tynk zakupiłem firmy Termo-Bravo z Jaworza , cena 3,60 za kg. akryl kosztuje tam 3.30 za kg. Jeśli posiadasz trochę zdolnośći manualnych to sam zrobisz taki tynk, trzeba mieć kompresor,o wydajności ok. 230l/min.pistolet do tynku cena ok 95 PLN. allegro i trochę chęcii
Pozdrawiam ---egon!


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów