kierownik robót sanitarnych

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jakub m
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2010, 10:25
kierownik robót sanitarnych

autor: jakub m » 03 sie 2010, 10:27

Witam serdecznie,


reprezentuję firmę Personnel College (konsulting/ Poznań).

Nie mogę zdradzić jeszcze nazwy mojego Zleceniodawcy, jest to jednak firma, która zapracowała na swoją markę. Do swojego zespołu zaprasza etatowego pracownika- firma nie rozstaje się z ludźmi- inwestuje w nich poprzez nawiązanie długofalowej współpracy oraz bogaty pakiet socjalny i medyczny.

Kierownik Robót

-opracowuje wespół z kierownikiem Budowy harmonogram robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy;

-nadzoruje proces produkcyjny zgodnie z dokumentacją projektowo – kosztorysową, warunkami technicznymi wykonania, wymaganiami jakościowymi i warunkami odbiorów; przestrzega zasad realizacji Kontraktu określonych w Systemie Zarządzania Spółki, obowiązujących procedur i instrukcji;

-sporządza kwartalne plany operacyjne, sprawozdania ekonomiczne, prowadzi i kompletuje dokumentację budowy;

-zapewnia brygadom roboczym ciągłość frontu robót, zaopatrzenie materiałowe i sprzętowe; prowadzi ewidencję zatrudnienia i nadzoruje nad prawidłowością prowadzenia spraw pracowniczych na budowie;

-nadzoruje przygotowanie budowy do wykonawstwa w okresie zimowym,

Poszukuję osób z min. 3letnim doświadczeniem na tożsamych stanowiskach z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (spec. sanitarna).

Zachęcam do rozważenia mojej propozycji, pozostając do dyspozycji w kwestii pytań i wątpliwości. Gwarantuję dyskrecję.

Jest sprawa bardzo pilna, rekrutacja kończy się 10 sierpnia, więc proszę o pilny kontakt.

Przemek
Re: kierownik robót sanitarnych

autor: Przemek » 03 sie 2010, 10:32

skoro sprawa pilna prosze o kontakt mozemy zrobic mailing
do subskrybentów portali grupy e-budownictwo.pl


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów