Meble kuchenne jakie ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

YorkSalonMeblowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 14 sty 2010, 9:23
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: YorkSalonMeblowy » 24 lut 2010, 19:49

Nie miałem do czynienia z tą firmą i praktycznie nic o niej nie wiem. A jakich mebli do kuchni szukasz? Podaj przedział cenowy.

JA KAMIL
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 15 lut 2010, 10:58
Lokalizacja: 071
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: JA KAMIL » 28 lut 2010, 23:03

Ja również ich nie znam, przepytałem znajomych, nikt nie kojarzy.
Ja odwiedziłem kilkanaście salonów i zatrzymałem się na Mebel RUST.

Jak pisała unique - stylów i projektów jest multum. Mnie jednak u nich zatrzymały funkcjonalne rozwiązania technologiczne wykorzystane w ich kuchniach, jak również to jak wykorzystują przestrzeń (np. wzór Torino).

Mamy w dużo elektrycznych sprzętów (nie wiedzieć czemu żona je uwielbia) i pewnie zdecydujemy się na gniazdko na blacie - rozwiąże to problem podłączania tego wszystkiego, a być może część z nich uda się schować (rozważam zakup krajalnicy chowanej w szufladzie - też u Rusta)

karolajnna
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2010, 14:29
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: karolajnna » 30 mar 2010, 14:39

WITAM!!

Mogę polecić mój piękny zestaw mebli kuchennych! Jest niedrogi i bardzo dobrze wykonany!
Zestaw ten kupiłam od tego pana, niżej podaje link!

Pozdrawiam

-allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=kamduo

Obrazek

Awatar użytkownika
Kuchnie Gorzów Wlkp.
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 12 mar 2010, 13:11
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Kuchnie Gorzów Wlkp. » 31 mar 2010, 18:42

Polecam niemiecką firmę RATIONAL nie jest tania, ale za to jakość wykonania na najwyższym poziomie.

meble-kalwaria
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2010, 14:21
Lokalizacja: Kalwaria Zebrzydowska
Kontaktowanie:
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: meble-kalwaria » 22 kwie 2010, 14:32

Myślę, że warto kupić kuchnie na wymiar. Jeżeli ktoś potrzebuje mebli kuchennych to wart kupić u sprawdzonego stolarza z okolicy który jako fachowiec doradzi, przyjedzie, pomierzy pokarze ciekawe wzory i możliwości. Jeżeli ktoś jest z okoli Kalwarii Zebrzydowskiej np ze śląska czy małopolski to polecam kuchniemalczyk.pl sprawdzona firma widziałem od nich kilka kuchni i mam osobiście swoją także na prawdę warto

zbycha nie ma
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 lut 2010, 15:06
Lokalizacja: miasto100mostów
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: zbycha nie ma » 30 kwie 2010, 0:02

Trafiłem ostatnio na coś ciekawego, wprawdzie przypadkiem bo kuchnię juz mam, ale doradzałem znajomym.
Wzór nosi nazwę Sesia (mebel RUST), przeznaczony jest podobno dla pragmatycznych, nowoczesnych młodych ludzi. Zaskoczył mnie tym, ze nie posiadał wszystkich możliwych gadzetowych nowości jakie proponuje rynek. Jest to prosta ładna kolorystycznie praktyczna kuchnia. Zdecydowanie wyróżnia się pomiędzy innymi ofertami.

forek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:46
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: forek » 30 kwie 2010, 9:37

Witam znalazłem ostatnio firmę godną polecenia, projektują i aranżują przestrzeń za naprawdę niewielkie pieniądze a do tego można u nich zamówić meble pod wymiar co jest dużym plusem . Ja sam zamówiłem kuchnię i garderobę dla żony i jestem naprawdę zadowolony, szybka realizacja i dokładne wykonanie. Jeśli poszukujecie takiej firmy polecam. FHU BELKA tel. 602439086

Ich strona domowa fhubelka.pl

Awatar użytkownika
pracownia-mebli
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2010, 10:38
Lokalizacja: Poznań

autor: pracownia-mebli » 26 maja 2010, 12:44

amroz pisze:A ja zamawiam meble kuchenne w IKEA gwarancja 25 lat :) Blaty lite drewno dębowe koszt około 12000 zł ze zmywarka, zlewozmywak, piekarnik, płyta gazowa (instalacja gazowa w bloku) bateria będzie ORASA.


25 Gwarancja na zestaw czy na poszczególne akcesoria ??

Awatar użytkownika
pracownia-mebli
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2010, 10:38
Lokalizacja: Poznań
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: pracownia-mebli » 26 maja 2010, 12:56

Czy wybór musi być zaraz między drogimi salonami meblowymi ???
Przecież podwykonawcami takich salonów i tak są firmy stolarskie, które m.in montują dla nich meble.
Po za tym każda firma stolarska wykonuje meble z takich samych ogólnodostępnych na rynku materiałów...
Więc po co przepłacać za "metkę", której i tak nie widać ??

ola80
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2010, 16:55
Lokalizacja: Kraków
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: ola80 » 31 maja 2010, 18:06

tak jak już gdzieś napisałam polecam meble na wymiar z MBLU:)

Springfield
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 lip 2010, 11:25
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Springfield » 15 lip 2010, 11:31

Słuchajcie a wiecie gdzie można wygrzebać antyki w jakiś ludzkich cenach? Pamiętam że znajomi moich rodziców zbierali antyki w latach 80, bo to nie było wtedy takie drogie. Ludzie sie tego pozbywali. Teraz mają piękne lampy i skrzynie, komody, itd. Tez bym chciała...

designerka
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:28
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: designerka » 17 sie 2010, 13:38

Antyki? Najlepiej je kupować chyba na pchlich targach albo straganach podczas weekendowych wyprzedaży. Tam jest szaf i komód najwięcej, no i w dość rozsądnych cenach.
Takich mebli to trzeba szukać jak igły w stogu siana, ale przynajmniej zadowolenie ze znaleziska jest ogromne.

Kasztanek
Aktywny
Aktywny
Posty: 165
Rejestracja: 03 sie 2010, 14:38
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: Kasztanek » 20 sie 2010, 21:06

Nie tak dawno przegrzebałam taki targ staroci w zdłuz i w szerz, ale znalazłam starą i troche podniszczona toaletkę - ale juz jest odnawiana , bedzie wygladać bosko - mamie na prezent podaruje, bo uwielbia starocie.

marget22
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 23 mar 2010, 15:43
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: marget22 » 30 sie 2010, 14:11

Ze swojej strony mogę polecić super fachowca od mebi kuchennych, człowiek z wizją, pasją, precyzyjnością każdego szczegółu, bardzo dba o klienta, doradza ciekawe rozwiązania. Wielu znajomym go już polecałam i nikt sie nie zawiódł. Wykona Wam każdą kuchnię jaką mu pokażecie, wyceni. Naprawdę takiego fachowca ze świecą szukać.


Wprawdzie nie wiem jak w chwili obecnej u niego z terminami, ale trzeba pytać.
Co do terenu, to najwięcej zleceń realizuje w mazowieckim, a jest z łodzkiego.
Pozdrawiam

polina1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2010, 16:30
Re: meble kuchenne jakie ?

autor: polina1000 » 04 wrz 2010, 16:34

Firma WengeStyl. Produkcja i montaż wysokiej klasy mebli z płyty melaminowanej -dzięki temu sa także tanie, ekskluzywne meble kuchenne,łazienkowe, biurowe, garderoby,
zabudowy wnęk, szafy z drzwiami przesuwnymi,
biurka, regały, oświetlenie, meble nietypowe według indywidualnego projektu( kosze kargo,magic corner,metalboxy,systemy bluma, system SEvrolla). kazdy ksztalt i kolor


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości

Gotowe projekty domów