oknoplast/eurocolor

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

kubi78
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 03 sty 2008, 14:50
Lokalizacja: Gliwice
oknoplast/eurocolor

autor: kubi78 » 17 kwie 2008, 8:53

Witam, prosze o podpowiedzi. Zastanawiam się, które wybrać.

ONOPLAST
profile - VEKA
okucia - MACO
klamki ???

EUROCOLOR
profile - REHAU
okucia - ROTO NT
klamki - HOPPE

Mieszkanie na parterze, co prawda troszkę wyższym, ale będą musiały być okna antywłamaniowe.

Dzięki i pozdrawiam

kpawlowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 lut 2008, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

autor: kpawlowski » 19 kwie 2008, 22:24

Proponuje Rehau i Roto nt sprawdzone i podobno niezawodne chociaż dużo zależy od montażu
sam mam rehau z okuciami roto i jestem zadowolony, polecam. :wink:

dzidek1964
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 cze 2010, 12:52
Re: oknoplast/eurocolor

autor: dzidek1964 » 30 cze 2010, 9:33

Jako osoba, która dużą uwagę zwraca na energooszczędność, zostałem bardzo mile zaskoczony ofertą EUROCOLOR. Jest to jedyna firma w Polsce, którea posiad technologię Super Spacer w standardzie - można o tym poczytać na ich stronie. Ponadto są bardzo zaufanym współpracownikiem Rehau, o czym dowiedziałem się od innego forumowicza.

Kiedyś, kilka lat temu, szwagier kupował okna właśnie tej firmy - ja wówczas nie myślałem o tym, ale ma je do dziś i se chwali - co ważniejsze, ma jeszcze na nie gwarancję, chyba dają 10 lat. nie pamiętam, ale może coś pomogłem.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości

Gotowe projekty domów