budowa domku

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

oni*
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2010, 11:13
budowa domku

autor: oni* » 17 maja 2010, 16:50

witam! mam jeszcze taki problem w wyborze projektu domku. chodzi mi o koszta budowy w samym stanie surowym.i teraz tak,chcę domek oczywiście prosty w budowie kwadrat bez żadnych tam łuków balkonów i takich tam dupereli o szer.do 12m/12m.ale chodzi mi o dach ponieważ chciała bym domek z garażem i teraz nie wiem właśnie czy jest to jakaś duża różnica w wydatkach w dachu takim jak np ten -projektydomow.gazetadom.pl/ac_hiacynt.htm ,czy ten -projektydomow.gazetadom.pl/kr_krysztal.htm ... : :?:
z mężem podoba nam się taki domek podobny jak ten hiacynt...i dlatego proszę was o poradę i podanie mniej więcej koszt wybudowania (jeśli można to ze szczegółami)... :)

helixwroclaw2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2010, 7:22
Lokalizacja: Wrocław jeszcze
Kontaktowanie:
Re: budowa domku

autor: helixwroclaw2005 » 26 maja 2010, 7:46

oni* jeżeli to ten poniższy dom to nie widzę w nim garażu. Adaptacja projektu kosztuje więcej niż zakup gotowca. To nie jest mały i tani domek. Sama robocizna do SSO to ok. 45tys netto

projekty.dom.pl/an_hiacynt.htm
chyba, że o innego hiacynta chodzi :roll:

oni*
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2010, 11:13
Re: budowa domku

autor: oni* » 26 maja 2010, 13:25

nie o tego hiacynta ja podałam link przecież tego projektu o kórym pisałam...

helixwroclaw2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2010, 7:22
Lokalizacja: Wrocław jeszcze
Kontaktowanie:
Re: budowa domku

autor: helixwroclaw2005 » 26 maja 2010, 14:44

Tak wygląda link: -projektydomow.gazetadom.pl/ac_hiacynt.htm

Koszt SSO i tak będzie w granicach 40tys. netto


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów