Jak obrobić rybie oko płytą g\k

Jeżeli chcesz zaadaptować swoje poddasze to koniecznie musisz znać wszystkie aspekty, z jakimi możesz się spotkać przy remoncie poddasza. Oprócz tego w tym dziale poznasz pomysły innych na aranżacje tego pomieszczenia.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Czarek80
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2010, 17:56
Lokalizacja: Lublin
Jak obrobić rybie oko płytą g\k

autor: Czarek80 » 06 maja 2010, 18:11

Witam wszystkich Interesuje mnie jak moge zrobic stelarz na tzw "rybim oku" a pózniej zamknac to płyta gipsowa Nie mam bardzo pomysłu od czego zaczać Mile widziane będą zdjecia z rusztem z płytą :D POMOŻECIE??? :lol:

RYCHOOOOO
Aktywny
Aktywny
Posty: 254
Rejestracja: 09 mar 2008, 11:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:
Re: Jak obrobić tzw rybie oko płytą g\k

autor: RYCHOOOOO » 09 maja 2010, 10:49

witaj,

jesli chodzi Ci o tzw.bawole oko to musisz zastosowac profil giety-rigips ma taki produkt-przykrecic go do ościeża okiennego wyznaczyc oś okna i przeniesc ja pod sufit-wyznaczyc tam takie samo polkole tylko mniejsze oczywiscie :) jako stelaż urzyc najlepiej rigistila tez z firmy rigips z wieszakami podwieszanymi przymocowanymi do krokwi,do calosci oczywiscie po uprzednim dociepleniu i polozeniu folii przykrecamy plyte riflex-tez firma rigips takowa ma-cienka biala plyta z zatopionym włóknem szklanym-dosc droga ale jak ladnie ulozysz to po zazbrojeniu laczen i poszpachlowaniu i wyszlifowaniu nie bedzie widac zadnych "guzów",fotek niestety nie mam :(

powodzenia

Czarek80
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2010, 17:56
Lokalizacja: Lublin
Re: Jak obrobić tzw rybie oko płytą g\k

autor: Czarek80 » 10 maja 2010, 21:26

Dzieki Oczywiście chodziło o bawole oko Jakos bedzie trzeba próbowac :):)

RYCHOOOOO
Aktywny
Aktywny
Posty: 254
Rejestracja: 09 mar 2008, 11:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:
Re: Jak obrobić tzw rybie oko płytą g\k

autor: RYCHOOOOO » 11 maja 2010, 13:13

Czarek80 pisze:Dzieki Oczywiście chodziło o bawole oko Jakos bedzie trzeba próbowac :):)


najwiekszy problem nie polega na zabudowaniu tego bawolego oka tylko potem w koncowym etapie na wyszlifowaniu i wykonczeniu na "gladko"-jeszcze raz powodzenia


Wróć do „Poddasze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów