Budowa systemem gospodarczym.

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Dadado
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2006, 18:44
Budowa systemem gospodarczym.

autor: Dadado » 28 cze 2006, 10:35

Mam pytanie: czy i jaką umowę spisywać budując systemem gospodarczym? Czy należy gdzieś zgłaszać, że podpisało się umowę? Jakie są procedury prawne? Proszę o szybką odpowiedź.

Piotr.O
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 25 lip 2004, 21:15
Lokalizacja: Warszawa
Witaj

autor: Piotr.O » 29 cze 2006, 7:09

Chcesz budować sposobem gospodarczym czyli sam to z kim umowa??
Pozdrawiam Piotr

Dadado
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2006, 18:44

autor: Dadado » 02 lip 2006, 10:34

Chodzi mi o ewentualnych pomocników np. gość od zbrojenia, gość do murowania.Chodzi mi czy z nimi jakaś umowa czy robią i już?

Awatar użytkownika
Andrzej Wilhelmi
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2153
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:08
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

autor: Andrzej Wilhelmi » 02 lip 2006, 10:55

Budowanie systemem gospodarczym oznacza zlecanie poszczególnych etapów budowy fachowym firmom, z którymi powinieneś podpisać stosowne umowy określające zekres robót, termin ich wykonania, wartość oraz warunki gwarancji. Nie potrzeba ich nigdzie zgłaszać ani rejestrować. Pozdrawiam.

Dadado
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2006, 18:44

autor: Dadado » 03 lip 2006, 18:17

Dzięki śliczne za odpowiedź. Wszyskiego dobrego!!! :)


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów