Adaptacja części holu klatki schodowej

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Anikala
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2006, 18:59
Lokalizacja: Warszawa
Adaptacja części holu klatki schodowej

autor: Anikala » 27 cze 2006, 19:12

Witam wszystkich
Mam pytanie czy ktoś wie jak trzeba załatwiać sprawę zaadaptowania częsci holu klatki schodowej w bezpośrednim kontakcie do mojego mieszkania (jest to parter). Dodam że planowana zabudowa nie naruszałaby konstrukcji budynku, wstawiona byłaby tylko dodatkowa ściana. Nie ograniczałaby wejścia na wyższe piętra i do piwnic. Gdzie trzeba się z tym zgłosić i jakie dokumenty są wymagana. Budynek jest przed wymianą instalacji gazowej.
Anka

Awatar użytkownika
Andrzej Wilhelmi
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2153
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:08
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

autor: Andrzej Wilhelmi » 27 cze 2006, 23:34

Sprawę należy omówić z właœcicielem budynku. Pozdrawiam.

Anikala
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2006, 18:59
Lokalizacja: Warszawa
Adaptacja części holu klatki schodowej

autor: Anikala » 28 cze 2006, 20:08

Już rozmawiałam powiedzieli mi żebym spytała się wszytkich lokatorów na mojej klatce czy nie będą mieli nic przeciwko. Oni w takiej sytuacji wyrażą zgodę. Chodzi mi raczej o załatwienie tej sprawy w urzędzie, gdzie trzeba sie udać ile to trwa i kosztuje. Czy ktos może wie cos na ten temat?
Pozdrawiam Anka
Anka


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów