cementacja gruntu

Ceny materiałów budowlanych zależą od różnych czynników i mogą się od siebie różnić. Jak znaleźć najlepsze połączenie jakości i ceny? Czy warto zastąpić dany materiał tańszym? To ważne pytania w czasie budowy i remontu. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bachayeah
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2010, 17:54
cementacja gruntu

autor: bachayeah » 11 kwie 2010, 18:05

Witam, mam nietypowy problem i z powodu tego że nie wiem juz do kogo mam sie zwrocic o pomoc postanowilam napisac.
Mam zadany projekt z oczyczszania skazonej gleby, ktorej objetosc wynosi 3000m3. w zalozeniach jest napisane ze mam ta glebe scementowac. przyjęlam za glebę piasek no i wyliczajac z proporcji 1:5 ilosc cementu wyszlo mi ponad 715 ton cementu. I teraz mam problem bo nie wiem jak mam to wykonac?
w czym najlepiej wymieszać ta ilosc , ile czasu mi to zajmnie oraz jaki bylby tego koszt w przyblizeniu. nie wiem tez czy moge ta zaprawe bezposrednio wylac w miejsce z ktorej ta glebe pobralam, czy musi tam byc jakas izolacja no i ogolnie jak to moze byc zrobione.
prosze o jakąkolwiek pomoc lub naprowadzenie mnie na jakieś rozwiązanie tego problemu...

Wróć do „Ceny materiałów budowlanych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów