Sklepy z płytkami

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Maciek_M
Sklepy z płytkami

autor: Maciek_M » 07 kwie 2010, 11:39

Witam,

Możecie polecić mi jakieś sklepy w Warszawie z płytkami ? Chodzi o rozsądny wybór i ceny, interesują mnie duże płytki do kuchni.

tyskie1
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 05 mar 2010, 11:02
Lokalizacja: mazowieckie
Re: Sklepy z płytkami

autor: tyskie1 » 07 kwie 2010, 12:36

Cześć
Ja robiłem duże zakupy na ul.głębockiej 13 paw.13 ,to jest w TTW OPEX firma TWOJA ŁAZIENKA , kontaktowałem się także e-mailowo (wygodne to było)
opex13@clasik.pl , dobry towar ,fajna i fachowa obsługa polecili mi też rewelacyjnego fachowca.
pozdrawiam

Tommy Lee
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2010, 9:31
Lokalizacja: Wrocław
Re: Sklepy z płytkami

autor: Tommy Lee » 16 cze 2010, 11:04

Mi najwygodniej robi się zakupy w marketach. Mam wszystko w jednym miejscu, stosunkowo tanie płytki, duży wybór i wszystko mi przyniosą i spakują na wózek.

Przemek
Re: Sklepy z płytkami

autor: Przemek » 18 cze 2010, 9:50

polecam sklepy w dobrych cenach
http://www.123lazienki.e-mieszkanie.pl/

YorkSalonMeblowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 14 sty 2010, 9:23
Re: Sklepy z płytkami

autor: YorkSalonMeblowy » 18 cze 2010, 22:04

Szczerze mówiąc to nie musisz szukać sklepu z Warszawy,zamów płytki przez internet. Po pierwsze będzie taniej a po drugie będziesz miał o wiele większy wybór.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości

Gotowe projekty domów