budowa domu słoneczny pracowni mg projekt

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

libusia82
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 mar 2010, 11:49
Lokalizacja: swarzędz
budowa domu słoneczny pracowni mg projekt

autor: libusia82 » 20 mar 2010, 13:58

ciekawi mnie budowa domu słoneczny pracowni mg projekt bez garażu i poddasza ? nie wiem czy podane dane kosztu całkowitego są podane prawidłowo czy koszt jego wybudowania bedzie wyższy niż podaje pracownia .jestem z mężem początkującym budowniczym i chciałabym poznać wasze opinie .może znajdzie sie osoba która buduje ten dom będe bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje i koszty budowy :)na początku wybraliśmt projekt domu chatka ale okazuje sie że bedzie dla nas za mała ,mamy dwóch małych synów wiec potrzebujemy troche więcej miejsca z góry wszystkim dziękuje za rady

jaski1
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2009, 18:16
Lokalizacja: Wielkopolska
Re: budowa domu słoneczny pracowni mg projekt

autor: jaski1 » 20 mar 2010, 18:56

Bardzo ładny projekt. Mam podobny domek budowany w 2005r. Oddzielona część sypialna od gościnnej.
Zastanowił bym się nad dachem kopertowym. Poddasze uzytkowe nie wpłynie mocno na koszt a jest bardzo przydatne. Poszerzając salon i kuchnię z gospodarczym (okienko w nim) powstałby mini dworek. Koszty budowy od 220tyś.
jaski1


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

Gotowe projekty domów