KLIMATYZATOR LG ARTCOOL -JAK działa?

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

drier22
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2008, 9:46
KLIMATYZATOR LG ARTCOOL -JAK działa?

autor: drier22 » 11 mar 2008, 10:55

pytanie moje jest o to czy ta klimatyzacja tak dobrze działa jak wygląda?? czy ktoś może sie w tej kwesti wypowiedzieć?bo do wyglądu nie mam żadnego zarzutu nareszcie coś co ma normalny wygląd czyli stylowy . :)

tomus
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2008, 12:21
Lokalizacja: Kraków
KLIMATYZATOR LG ARTCOOL -JAK działa?

autor: tomus » 15 mar 2008, 12:34

Działa jak każdy inny klimatyzator, LG to dobra marka i nie ma z nimi żadnych problemów a co do wyglądu to już indywidualna sprawa kupującego. Ja znam ładniejsze modele.

Hagosia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 19:59
Re: KLIMATYZATOR LG ARTCOOL -JAK działa?

autor: Hagosia » 26 lut 2010, 17:58

Ja kiedyś się nabrałam. byłam w salonie mebli i na ścianie wisiał właśnie klimatyzator LG art cool a ja się zapytałam ile ten obraz kosztuje :D pan mi podał taką cenę ze szczęka mi opadła. Potem pytam się za co? za ramkę? za materiał... przecież to porażka taka cena za głupi obraz a pan... z uśmiechem na buzi powiedział że to klimatyzator :) ale mi było głupio...
taką cenę za taki klimatyzator to bym już dała :D

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: KLIMATYZATOR LG ARTCOOL -JAK działa?

autor: yaska » 03 mar 2010, 16:58

również bardzo mi się te klimatyzatory podobają, chciałabym taki do salonu. ile zajmuje montaż takiego klimatyzatora i ile kosztuje?

Hagosia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 19:59
Re: KLIMATYZATOR LG ARTCOOL -JAK działa?

autor: Hagosia » 05 mar 2010, 18:55

Ostatnio słyszałam że zamontowanie klimatyzatora Art Cool kosztuje 1 zł... dla mnie to cena kosmiczna :D

klimatysatory
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 sie 2009, 22:57
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: KLIMATYZATOR LG ARTCOOL -JAK działa?

autor: klimatysatory » 06 mar 2010, 18:47

Klimatyzatory LG Artcool są godne polecenia. Działają bez zarzutu. Jeśli chodzi o markę, jest to średnia półka, ale na pewno przyciągają swoim unikalnym wyglądem i działają bez zarzutu. Artcool Gallery (obraz) występuje w dwóch wydajnościach i posiada sprężarkę inwerterową, co niewątpliwie jest dużą zaletą. Przekłada się to na mniejsze koszty za prąd. LG ma też inny warty uwagi model Artcool z możliwymi do wyboru dwoma panelami klimatyzatora: w wersji metalowej i lustrzanej. W odróżnieniu od Artcool Gallery, który jest kwadratowy, Artcool ma kształt prostokątny.
Montaż musi zostać wyceniony dla konkretnego przypadku w zależności od lokalizacji jednostek i odległości między nimi.

Hagosia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 19:59
Re: KLIMATYZATOR LG ARTCOOL -JAK działa?

autor: Hagosia » 07 mar 2010, 12:07

na ich stronie artcool.pl jest właśnie informacja o promocji i montażu za 1zł przy niektórych modelach. Ale fakt faktem że te art galery są fantastyczne. Możliwość wymiany zdjęcia daje naprawdę super możliwości.

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: KLIMATYZATOR LG ARTCOOL -JAK działa?

autor: yaska » 08 mar 2010, 17:10

ile właściwie to pobiera prądu?
bo tak sie zastanawiam czy byłoby to porównywalne z ogrzewaniem na prąd, sporo nam to jednak wychodzi w skali roku, a latem na poddaszu jest koszmarnie gorąco, wiec może lepiej byłoby zainwestować w klimatyzator, który nagrzeje i ochłodzi mieszkanie?

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: KLIMATYZATOR LG ARTCOOL -JAK działa?

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 08 mar 2010, 18:31

tomus pisze:Działa jak każdy inny klimatyzator, LG to dobra marka i nie ma z nimi żadnych problemów a co do wyglądu to już indywidualna sprawa kupującego. Ja znam ładniejsze modele.

Tu bym się nie zgodził, że jak każdy.
Słychać jak działa...
ile właściwie to pobiera prądu?
bo tak sie zastanawiam czy byłoby to porównywalne z ogrzewaniem na prąd, sporo nam to jednak wychodzi w skali roku, a latem na poddaszu jest koszmarnie gorąco, wiec może lepiej byłoby zainwestować w klimatyzator, który nagrzeje i ochłodzi mieszkanie?
Klimatyzowanie jest droższe od ogrzewania... dlatego tak ważna jest izolacja. Ale tu jest inny problem - do klimatyzacji musi być wentylacja mechaniczna.


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 42 gości

Gotowe projekty domów