jaki model zmywarki bosh siemens

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

POKER000
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 19 paź 2009, 7:27
jaki model zmywarki bosh siemens

autor: POKER000 » 25 lut 2010, 10:06

witam zastanawiam sie nad zakupem zmywarki, a mianowicie waham sie nad kilkoma modelami-nie iwem czym one sie roznia?wybralam modele z wysuwna polka gorn ana sztucce-bo tak jest wygodniej
prosze o radę; oto wybrane przez mnie modele:
bosh smv 58m00eu
bosh smv 59t00eu
siemens sn 66n080eu
wiem ze siemens produkuje ten sam sprzet co bosh ale pod swoim logo, doradzcie prosze

Przemek
Re: jaki model zmywarki bosh siemens

autor: Przemek » 25 lut 2010, 10:22

bosh smv 59t00eu

Awatar użytkownika
popey111
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 lut 2010, 21:27
Lokalizacja: WARSZAWA
Re: jaki model zmywarki bosh siemens

autor: popey111 » 25 lut 2010, 12:44

POKER000 pisze:witam zastanawiam sie nad zakupem zmywarki, a mianowicie waham sie nad kilkoma modelami-nie iwem czym one sie roznia?wybralam modele z wysuwna polka gorn ana sztucce-bo tak jest wygodniej
prosze o radę; oto wybrane przez mnie modele:
bosh smv 58m00eu
bosh smv 59t00eu
siemens sn 66n080eu
wiem ze siemens produkuje ten sam sprzet co bosh ale pod swoim logo, doradzcie prosze

Te modele naprawdę nie bardzo się różnią. Ale zgadzam się że przy tych cenach najlepszy wybór to smv59t00 ze względu na najlepsze kosze(więcej składanych elementów).Jeżeli jednak nie robi to tobie różnicy to kup najtańszą z tych trzech.
Ułatwiamy trudne decyzje.

POKER000
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 19 paź 2009, 7:27
Re: jaki model zmywarki bosh siemens

autor: POKER000 » 25 lut 2010, 13:02

dziekuje bardzo za rady

eleonora
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2010, 15:13
Re: jaki model zmywarki bosh siemens

autor: eleonora » 08 mar 2010, 15:28

Ja bym wybrała Bosha, choć Siemens tez nie jest najgorszy. Bardzo fajne zmywarki można znaleźć na magicznaplaneta.pl, sama chętnie bym sobie kupiła, ale na razie nie planuję takiego wydatku. Może w przyszłym roku przy okazji remontu sobie wymienię sprzęt w kuchni.

MarianCC
Re: jaki model zmywarki bosh siemens

autor: MarianCC » 30 wrz 2012, 9:09

Jeżeli chodzi o zmywarki to polecam Ci model smv 59t00eu . Sam posiadam ten model w domu i sprawuje mi się bardzo dobrze. Mam go już prawie 3 lata i ani razu nie sprawił mi kłopotów. Zmywarka jest spora, mieście się w niej dużo kompletów naczyń, ma wiele różnych programów. Nie była przy tym droga.
Uważam, że Bosh to solidna firma.

polakpotrafi
1 - ostrzeżenie!
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2012, 11:42
Re: jaki model zmywarki bosh siemens

autor: polakpotrafi » 04 paź 2012, 9:47

to prawda bosch i siemens to dobre marki choć bardziej skłaniałbym się do siemensa


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości

Gotowe projekty domów