wkrętarka Makita

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Flugger
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:27
Lokalizacja: lebork

autor: Flugger » 24 paź 2008, 15:34

Jest duzo dobrych w kretarek na rynku i latwiej jest napisac jakiej nie polecic niz wybrac najlepsza z dobrych.
Moj komplecik ostatnio kupiony,jeszcze mnie nie zawiodl.
//images29.fotosik.pl/287/f85dd271e504ac73med.jpg
Duzo robi bateria jak jest w kretarce w tym zestawie jest Li-lon bateria zywotnosc wieksza i ladowanie krutsze i polowa wagi do normalnych

sawes1
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2008, 8:35

autor: sawes1 » 24 paź 2008, 22:40

Wkrętarkę Makity mam od 8 lat. Nigdy nie była w serwisie, a przeszła ładnych parę tysięcy m2 płyt. Zmieniam tylko końcówki. :D

mcinek24
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2010, 22:06
Lokalizacja: berlin-legnica
Re: wkrętarki Makita

autor: mcinek24 » 07 lut 2010, 22:13

jak wkrętarki do płyt g/k to tylko makita. pracuje w niemczech i wszyscy ich uzywaja mowa o 6822 najczestszy model sm mam rowniez. wszycy tzn niemcy i polacy. ja osobiscie posiadam 6822 ale polecam rowniez 6821 bo jest lzejsza co za tym idzie lepsza przy sufitach
trzeba iść do przodu i się rozwijać, nie stać w miejscu i nie cofać sie w tył!!!

bud-art
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 07 lut 2010, 22:22
Re: wkrętarki Makita

autor: bud-art » 07 lut 2010, 22:46

tomasz80 pisze:znalazłem kilka dosyć tanich modeli na ebayu search.ebay.pl/makita i allegro allegro.pl/search.php?string=makita.
myslicie że warto w nie inwestować czy lepiej dołożyć trochę i kupić sprzęt sprawdzonej marki, np bosch?
:D

bosh to tandeta ja pracuje tylko na makitcie 3 lata wkretarka i nawet szczotek nie trzeba wymieniac i baterire trzymaja

wyjka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 21 gru 2009, 15:05
Re: wkrętarki Makita

autor: wyjka » 18 lut 2010, 9:32

No niezła firma, ale nie wiem czy lepsza od bosha. W sumie, to cenowo chyba są podobne, no ale bosh to raczej sprawdzona marka i wiele osób pewnie nie zgodziło by się z opinią, że to dziadostwo. Jak dla mnie, to ta marka wcale nie jest zła, no ale oczywiście to moje subiektywne zdanie.

Rubenek
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 13 lut 2010, 10:33
Lokalizacja: tu i tam
Re: wkrętarki Makita

autor: Rubenek » 19 lut 2010, 22:18

makkita to japońska technologia,jedna z lepszych firm,solidne wykonanie na wiele lat zresztą jak japońskie silniki,samochody.japończycy wiedzą jak zrobić dobry niezawodny sprzęt!!!!!

yaco181
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 18 wrz 2008, 22:09
Lokalizacja: mazowieckie/lubelskie
Kontaktowanie:
Re: wkrętarka Makita

autor: yaco181 » 07 kwie 2010, 23:58

Mam wkretarke Makity 12v i jeden bieg juz nie dziala,a silnik musialem wymienic na nowy, Mam tez 2 niebieskie wkretarki bosha. Sluza dluzej niz moja makita i tylko w jednej padl hamulec. Poza tym ok
Jacek

dobson
Re: wkrętarka Makita

autor: dobson » 22 maja 2010, 21:22

tomasz80 pisze:znalazłem kilka dosyć tanich modeli na ebayu search.ebay.pl/makita i allegro allegro.pl/search.php?string=makita.
myslicie że warto w nie inwestować czy lepiej dołożyć trochę i kupić sprzęt sprawdzonej marki, np bosch?


Jak Bosch jest dla ciebie prawdziwą firmą a Makita nie to nie masz zielonego pojęcia o firmach.
Jak kupuje się wkrętarkę istotne jest kilka rzeczy.

Siła dokręcania Nm, minimum 30 Nm
Waga jeśli musisz cały dzień ja nosić i używać w nieporęcznej pozycji to lepiej pamiętaj o tym.
Szybkość wkręcania 1400 to dobra prędkość.
I poczytaj o akumulatorach, niekoniecznie 18V jest lepszy od 14,4V, ważne są silniki i Ah baterii.

malu kam
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2009, 15:50
Lokalizacja: Skarżysko
Re: wkrętarka Makita

autor: malu kam » 03 cze 2010, 16:23

panowie ja mam Makite BDF452RFE i powiem wam sprzęt nie do zajechania.trochę droga ale nie żałuje że kupiłem w porównaniu do dwóch poprzednich wkrętarek boscha


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów