łóźko wodne

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Patyczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2009, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

autor: Patyczek » 10 mar 2009, 23:15

chciałbym spróbowac snu na takim łózku, ale to strasznie droga przyjemnośc. Poza tym jak to działa, napewno jest za ciężkie, aby je wnieśc, wiec trzeba dopiero w domu napełnic woda. czy to jest zwykla woda, demineralizowana? Czy to nie zacznie wszytsko gnic i kwitnąc po jakimś czasie?
Come home Speedey Gonzales

Kosiara
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 cze 2009, 10:12
Re: Co powiecie o łóżku wodnym?

autor: Kosiara » 05 cze 2009, 16:12

Tomaszz pisze:Tak zastanawiam się nad zmianą łóżka na wodne.. Tylko jak widzę, nie ma dużo tego w sklepach, jakiś powód musi być.. Korzystacie z tego typu łoża? Jakie są wady i zalety?


Nie ma w sklepach bo niemodne i niewygodne. miałam okazję przetestować korzystajac z wynajętego mieszkania koleżanki i każdego ranka wstawałam połamana.. odradzam..

marysieńka
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:40
Re: Co powiecie o łóżku wodnym?

autor: marysieńka » 09 cze 2009, 9:33

Kosiara pisze:Nie ma w sklepach bo niemodne i niewygodne. miałam okazję przetestować korzystajac z wynajętego mieszkania koleżanki i każdego ranka wstawałam połamana.. odradzam..
sprowadziłaś nas na ziemie :lol: serio takie niewygodne?

maniegi
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2009, 12:19
Re: Co powiecie o łóżku wodnym?

autor: maniegi » 25 paź 2009, 12:26

A ja właśnie sobie kupiłem łóżko wodne Dziś lub jutro je złoże i sobie będę spał .

Więc napisz za kilka dni jak się spało ;)

Chyba że będzie tak fajnie że nie będzie mi się chciało wstawać ;)

Pozdrawiam

rewiolka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2009, 17:27
Re: Co powiecie o łóżku wodnym?

autor: rewiolka » 26 paź 2009, 12:45

Maniegi musisz koniecznie opisać wrażenia, bo sama jestem strasznie ciekawa. W sumie pewnie bym się nie zdecydowała na taki zakup, bo dla kogoś kto ma problemy z kręgosłupem to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie :) ale chętnie przetestowałabym je u kogoś znajomego.
Ciekawe czy jak się przewracasz, to bardzo się bujasz :wink: No właśnie a co z wymianą wody? Przecież co jakiś czas na pewno trzeba to robić.
Mnie się czasem nie chce łoża prześcielić, a co dopiero napełniać je co chwilę wodą :D

Bob the Builder
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 paź 2009, 17:22
Lokalizacja: Kingston
Re: Co powiecie o łóżku wodnym?

autor: Bob the Builder » 30 paź 2009, 18:12

Lozko wodne ma jedna niezaprzeczalna zalete, mianowicie temperature wody ustawia sie recznie :lol: czyli zimna w lecie ciepla w zimie, fajna rzecz.

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Co powiecie o łóżku wodnym?

autor: cirrus » 31 paź 2009, 12:20

łóżka wodne chyba już trochę wychodzą z mody, ale zawsze mnie ciekawiło czy się na takim łóżku wygodnie się śpi, no i czy 'termin przydatności' jest tak długi jak w tradycyjnych łóżkach..

tejser
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:22
Re: łóźko wodne

autor: tejser » 09 lut 2010, 13:18

Łóżka wodne to jakaś totalna klapa. Jak chciałem kupić sobie materac, to zastanawiałem się nad łóżkiem wodnym. Ale na szczęście znajomy podrzucił mi materace.sklep.pl i jestem bardzo zadowolony. Śpi się dobrze i wygodnie, a przesyłka przyszła szybko.

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
Re: łóźko wodne

autor: modern777 » 10 lut 2010, 11:23

Też się kiedyś zastanawiałam nad tym, czy aby sobie nie kupić łóżka wodnego, ale jak poczytałam różne opinie osób, na temat tego mebla to zmieniłam zdanie. Większość uważa, że takie łóżko jest fajne ale tylko na początku.... a potem staje się bardzo niewygodne i mogę się zgodzić z moim przedmówcą, że takie łóżko to jest totalna klapa;/ Dlatego mimo mojego wcześniejszego zachwytu łóżkiem wodnym kupiłam sobie piękne, drewniane łóżko na esmebel.com. Jest bardzo wygodne na pewno bardziej wygodne niż łóżko wodne;)

lava
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 03 lis 2009, 16:24
Lokalizacja: Kraków
Re: łóźko wodne

autor: lava » 20 lut 2010, 16:56

eeee chyba nie chciałabym mieć takiego łóżka. Z miłą chęcią spróbowałabym się położyć na czymś takim i chwilę poleżeć żeby zobaczyć jak to wygląda, ale nie mogłabym spać na łóżku wodnym. Bałabym się, że to pęknie i wpadnę do wody w nocy, poza tym wolę klasyczne materace, na których mój kręgosłup odpocznie

Awatar użytkownika
grupa-remontowa
Aktywny
Aktywny
Posty: 222
Rejestracja: 04 lut 2010, 14:05
Lokalizacja: Gliwice
Kontaktowanie:
Re: łóźko wodne

autor: grupa-remontowa » 03 mar 2010, 21:39

Nie korzystam z tego typu łóżka i nie znam wad i zalet.

pomocnikmajstra
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 19 sie 2010, 11:36
Lokalizacja: krk
Re: łóźko wodne

autor: pomocnikmajstra » 30 sie 2010, 9:18

Kiedyś sprawdzałem takie łóżko w sklepie :D Dosyć dziwne uczucie. Całkiem wygodne, ale leżałem tylko przez chwilę, nie wiem jak to się sprawdza na dłużą metę. Nie wiem, czy mógłbym na tym spać cała noc :/ chyba nie. Przynajmniej na początku na pewno byłoby się trudno przyzwyczaić :-)

marta76
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 26 paź 2010, 0:22
Lokalizacja: Warszawa
Re: łóźko wodne

autor: marta76 » 10 lis 2010, 0:19

Ja natomiast miałam niewątpliwą przyjemność, spać na łóżku wodnym w hotelu w Japonii i jak dla mnie bajka.
Teraz jestem świeżutko po (na szczęście udanym :)) remoncie i wraz z mężem zdecydowaliśmy się na zakup właśnie takiego łóżka. Bardzo proszę zadowolonych posiadaczy o wyjawienie gdzie? (u kogo?) kupili łóżko. Interesuje mnie Warszawa i okolice, bo lubię dotknąć zanim kupię :)

A.. i bardzo proszę aby łóżka nie reklamowały się same ;)
M.W.

knysak
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 15 lis 2010, 18:31
Lokalizacja: Warszawa
Re: łóźko wodne

autor: knysak » 21 lis 2010, 21:57

Raz w życiu miałem okazje spać na łóżku wodnym i mi strasznie do gustu nie przypadło. Nie wyspałem się w ogóle. Wole na twardym spać. Może to kwestia gustu, ale ja łóżek wodnych nie polecam. No i to chyba nie zdrowe dla kręgosłupa.

Kasztanek
Aktywny
Aktywny
Posty: 165
Rejestracja: 03 sie 2010, 14:38
Re: łóźko wodne

autor: Kasztanek » 24 lis 2010, 9:28

Tez nie jestem przekonana do tych łóżek, wolę bardziej stabilne powierzchnie do spania.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów