Piec Logica 20-27

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Awatar użytkownika
kasia111
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2008, 9:56
Lokalizacja: Kielce
Piec Logica 20-27

autor: kasia111 » 27 sty 2010, 8:09

A ja mam piec Logica Cichewicza i prawdę mówiąc wiele osób go chwali, a ja ciągle nie wiem dlaczego. Powinno się w nim palić 24 godziny, a mój piec spala opał w ciągu 6 godzin, no i przy okazji czyszczenia większość opału nie jest spalona, pomimo, że zmienione zostały parametry spalania.
Poza tym trafia mnie jak widzę na sterowniku napis "fuel", a piec jest po brzegi zasypany miałem.
Jakie macie doświadczenia z tym piecem?

Wawrzyn
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2010, 17:54
Re: Piec Logica 20-27

autor: Wawrzyn » 11 mar 2010, 18:06

Ten piec to jest szajs! Palę nim już, albo aż 1,5 roku i mam go dosyć. W tamtym sezonie męczyłem miał. Jak go zasypałem to 5 godzin się rozpalał po następnych 6 wygasał chociaż było w nim 1/4 zasypu. W tym roku kupiłem węgiel kamienny i nie wiem dlaczego z wyczystek leje mi się woda. Utrzymuje 60st. i wyżej ale nic nie daje. Napisałem do serwisu i zobaczymy czy się odezwią. Ostatnio w październiku dzwoniłem i prosiłem żeby przyjechali ale odzewu nie było. JAk teraz tak będzie to pozostanie Urząd ochrony konsumenta. Tak poza tym to na dobę schodzi 55kg węgla. Typ pieca taki sam jak Ty masz ( 20-27 ). Węgiel trzyam w piwnicy.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Yandex [Bot] i 190 gości

Gotowe projekty domów