Gładź Megaron

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jendrula
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2009, 17:43
Re: Gładź Megaron

autor: jendrula » 28 wrz 2009, 17:50

Witam, według mnie to najlepszy jest akryl putz start+finisz, robię nim juz dobre kilka lat i nigdy nie miałem żadnych problemów a klienci zadowoleni

mateusz_kajtek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 06 gru 2009, 12:39
Lokalizacja: Opolskie
Re: Gładź Megaron

autor: mateusz_kajtek » 21 sty 2010, 14:48

no właśnie ja mam dylemat jesli chodzi o gładzie, poszukuje jakiejś łatwo sciralnej, do tej pory uzywałem Semina CE 68 (Gips Francuski) ale to twardziel jest tre siatką 40 lub 60 i cieżko idzie na drugi dzień rąk nie czuje, wiem że semin ma jeszcze gładz na wykonczenia ale nie moge jej w żadnym sklepie znalezc, natomiast widziałem meagrona w castoramie dwa rodzaje "FINISZ" i "SUPER FINISZ" który by sie nadał żeby łatwo sie scierał ale też żeby był dobry bez rozwarstwien itp.???
albo rade damy albo jak tynk odpadamy

mateusz_kajtek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 06 gru 2009, 12:39
Lokalizacja: Opolskie
Re: Gładź Megaron

autor: mateusz_kajtek » 21 sty 2010, 16:59

mało tego że ten semin taki twardy to jeszcze mi sie rozwarstwiać zaczął :/ jak temu zaradzić? opadam z sił masakra jakaś z tą gładzią jest
albo rade damy albo jak tynk odpadamy


Wróć do „Materiały wykończeniowe - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów