zanim kupisz schody z Rintala

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marcinstankiewicz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2008, 8:39
zanim kupisz schody z Rintala

autor: marcinstankiewicz » 22 wrz 2008, 13:46

Witam, kupiłem schody modułowe firmy Rintal i to był mój błąd. Fakt, że schody są ładne i bardzo mi się podobają. Lecz schody to nie tylko wygląd, lecz liczy się też jakość wykonania. Schody które kupiłem kosztowały około 15 tyś. złotych, sądziłem, że jeśli wyda się takie pieniądze to można się spodziewać już czegoś więcej, jednak się przeliczyłem. Stopnice wykonane są z drewna bukowego, pokryte bardzo słaba warstwą ochronną. Użytkuję te schody zaledwie dwa miesiące a wyglądają jakby miały 5 lat. Nie mam pojęcia jak korzystać z tych schodów, gdyż po każdym przejściu tworzą się małe rysy. Próbowałem reklamować ten produkt, lecz to jedna wielka pomyłka. Firma zrzuca odpowiedzialność na mnie, tłumacząc się, że są to uszkodzenia mechaniczne wywołane złym użytkowaniem oraz że pies porysował je swoimi pazurami (którego nie ma w domu porażka). Reasumując, gdybym miał taką wiedzę jak dzisiaj, dotyczącą schodów firmy Rintal, nigdy nie zdecydował bym się na ich zakup. Gdyż teraz muszę wynająć firmę która doprowadzi je do normalnego stanu.

jadwigap
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 mar 2008, 11:24
Lokalizacja: lubin
schody

autor: jadwigap » 25 gru 2008, 12:39

takze bralam tą w firme pod uwage. widze ze dobrze z ezamoiwlam gdzie indziej.
pzdr

lucjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2009, 14:52

autor: lucjan » 07 wrz 2009, 15:04

witam
Zakupiłem schody firmy Rintal prawie rok temu. Z tego co pamiętam miały nazwę Knok. Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z tych schodów. Obawiałem się że lakier szybko się zniszczy ponieważ mam w domu psiaka, ale schody wyglądają bardzo dobrze, lakier jest w bardzo dobrym stanie. Materiały z jakich są wykonane te schody już na sam widok wyglądają na dobrej jakości. Jeśli chodzi o samą firmę Rintal to przy zakupie nie miałem żadnych problemów. Terminy były w porządku, o ile pamiętam umowę podpisałem w październiku 2008 a schody już stały u mnie na początku listopada. Panowie którzy przyjechali je zamontować uwinęli się w kilka godzin. Może inni mieli mniej szczęścia co ja jeśli chodzi o współpracę z tą firmą rintal , ja nie mogę powiedzieć złego słowa. Fakt schody kosztowały mnie ok 9.000 zł ale myślę że warto wydać troszkę więcej pieniędzy a mieć solidny produkt.

gosia007-1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2009, 20:53
Re: zanim kupisz schody z Rintala

autor: gosia007-1 » 10 gru 2009, 20:57

mysle ze konkurencja są schody sks.pl tam są super schody kręcone. polecam widzialam u znajomych i sama sie zastanawiam


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów