zwyczajne mieszkanie w bloku

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

sylena
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:14
zwyczajne mieszkanie w bloku

autor: sylena » 26 lis 2009, 9:01

Trzy lata temu kupiłam mieszkanie 48m2 i urządziłam je po swojemu - wyburzyłam ściany między kuchnią a małym pokojem i przedpokojem tworząc niezłą przestrzeń:) Teraz mam okazję przenieść się do 66m2 ale tam już tak nie poszaleje. Myślałam żeby chociaż pozbyć się ościeżnic i powiększyć wejście do salonu (ściany betonowe), albo "nadrobić" jakoś wystrojem:) Potrzebna mi tylko jakaś inspiracja. Może ktoś mi pokaże jak urządził takie "zwykłe" mieszkanie ( po prawej dwa pomieszczenie, po lewej dwa a na wprost łazienka i toaleta).

sylena
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:14
Re: zwyczajne mieszkanie w bloku

autor: sylena » 27 lis 2009, 8:28

Lubię styl nowoczesny ale przytulny. Proste meble, ładne tkaniny, nie zimny minimalizm (niektórzy mogą się oburzyć, że minimalizm nie musi być zimny). Budżet nie ma znaczenia, chodzi o jakieś inspiracje. I nie wiem jeszcze czy mogę sobie tak samowolnie wywalić ościeżnice z betonowej ściany. Ze spółdzielnią wolę nie zaczynać.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości

Gotowe projekty domów