fugi blagam pomóżcie

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

wedkarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2009, 10:37
fugi blagam pomóżcie

autor: wedkarz » 23 lis 2009, 10:49

Witam.
okolo 2 - 3 tygodnie temu skonczyli mi klasc plytki, mam w salonie, kuchni, korytarzu polozone Legno Brown Paradyza, zafugowane Ceresitem w kolorze brazowym. Niestety fugi wyszly siwe. Majster twierdzi ze to zejdzie i beda ladne brazowe. Plytki byly wycierane 4 razy i fugi nadal sa siwe. prubowalem na kawalku wyczyscic srodkiem MAPEI i do poki fuga nie wyschla to byla ladna brazowa, niestety po wyschnieciu znowu zrobila sie siwa :/. Slyszalem ze woda z octem jest dobra, ale nie chce za bardzo kombinowac zeby nie sknocic tego calkiem.
Przed fugowanie zwrocilem ekipie uwage zeby dobrze wyczyscili plytki z kurzu przed fugowaniem, szczerze mowiac watpie zeby to zrobili.
Prosze o porady jakich srodkow uzyc.
Dzieki
POzdrawiam :(

Przemek
Re: fugi blagam pomóżcie

autor: Przemek » 23 lis 2009, 10:55

moim zdaniem cos nie tak ...
nie byla ona jakas stara ?

wedkarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2009, 10:37
Re: fugi blagam pomóżcie

autor: wedkarz » 23 lis 2009, 11:01

:? Fuga napewno nie byla stara,myliśmy ją już kilkakrotnie wodą z octem i ciągle robi się siwa.Słyszałem o markerze do fug firmy Mapei,ale nic nie mogę znależć o tym.Ręce opadają.

Przemek
Re: fugi blagam pomóżcie

autor: Przemek » 23 lis 2009, 11:07

to dobra marka nie powinno sie nic dziac !

moze wytrąciło sie wapno lub zapanione były naczynia ....

wedkarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2009, 10:37
Re: fugi blagam pomóżcie

autor: wedkarz » 23 lis 2009, 11:22

:( Pytałem o przyczyny różnych fachowców i wiekszość stwierdziła,że za wcześnie zafugowali płytki(klej pod płytkami dobrze nie odparował i cement zawarty w kleju dostał się do fugi)problem w tym,że nie wiem jak zrobić,żeby fuga była brązowa bez usuwania tej która jest(nie mam na to czasu)dlatego zwróciłem się do Was z prośbą o pomoc mając nadzieję,że są jakieś sposoby na przywrócenie tego koloru.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

Gotowe projekty domów