Ceny nieruchomości Warszawa Rembertów i Wesoła

Jak kryzys wpłynął na rozwój budownictwa? Kogo dotknął najbardziej? Czy budowa w kryzysie jest łatwiejsza, czy trudniejsza? Podziel się swoimi uwagami i doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kamela11
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2022, 10:39
Ceny nieruchomości Warszawa Rembertów i Wesoła

autor: Kamela11 » 28 lut 2022, 10:44

Ceny nieruchomości w niektórych dzielnicach Warszawy mogą drastycznie zacząć spadać a mam tu na myśli Rembertów i Wesołą.
Bliskość poligonu i mnogość jednostek wojskowych w tych dzielnicach w obecnym czasie konfliktu na Ukrainie nie wróży dobrze. Takie miejsca stolicy mogą stać się pierwszym celem ewentualnego ataku ze strony Rosji podczas eskalacja konfliktu na zachód.
Rembertów i Wesoła stałyby się jednymi z pierwszy miejsc spodziewanego ataku ze wschodu.
Dodatkowo zakorkowane przejazdy kolejowe w obu dzielnicach nie sprzyjają wzrostowi cen nieruchomości nie wspominając o WOW (wschodniej obwodnicy warszawy) która jednak powstać musi i spokojne leśne tereny zastąpi hałaśliwą arteria i przetnie dzielnice przez jej środek, podobnie jak hałaśliwe stało się sąsiedztwo POW.

medea
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:00
Re: Ceny nieruchomości Warszawa Rembertów i Wesoła

autor: medea » 05 mar 2022, 16:21

Może tak być, a jeśli chodzi o temat mieszkań w stolicy to warto się rozejrzeć za mieszkaniem na Osiedlu Poematu. Mi się najbardziej podoba otoczenie osiedla bo jest położone w fajnej, zielonej, spokojnej okolicy ale blisko sklepów czy szkół, nie jest to jakieś odludzie

MisMalis
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2022, 14:02
Re: Ceny nieruchomości Warszawa Rembertów i Wesoła

autor: MisMalis » 03 maja 2022, 14:06

Raczej wątpię aby spadły, prędzej gdy konflikt przeniesie się jeszcze bliżej naszego pięknego kraju, to wtedy może spadną.. niemniej jednak potrzebujemy czegoś do ubrania, więc gdyby ktoś z was państwo miał problem to polecam zaopatrzyć się coś z tegorocznej mody która miejmy nadzieję nie będzie za bardzo militarna :;x


Wróć do „Kryzys w budownictwie - spostrzeżenia, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów